top of page

Demon Slayer Anime ve Manga'sına Nasıl Başlanır?

Demon Slayer her zamankinden daha popüler, işte yeni gelenler ve geri dönen hayranlar, Sezon 2'ye hazırlanmak için malzemeyi nasıl bulabilirler.Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba , açılış tema şarkısının 2021 Tokyo Olimpiyatları'nın kapanış törenlerinde bile çalınmasıyla dünyayı etkisi altına aldı. Rağmen Demon Slayer 2019 yılı Eylül ayında sonucuna ilk ve tek sezon (şimdiye kadar), sonradan serbest bırakılması Demon Slayer: Kimetsu hiçbir Yaiba Film: Mugen Tren dikkatleri dizi tuttu. Filmin pandeminin zirvesi sırasında eşi benzeri görülmemiş kritik ve ticari başarısı sayesinde, franchise her zamanki gibi popüler.Popüler dizinin 2. Sezonunun 10 Ekim'de yayınlanacağına dair yapılan son duyuruyla birlikte, Mugen hype trenine binmek için hala zaman var. Hem anime izleyicileri hem de manga okuyucuları için Demon Slayer içeriği, baktığınız her yerde hazır. Tüm bu yaygaranın ne hakkında olduğunu görmek isteyen herkes için animeyi yakalamak ve hatta manga ile onun önüne geçmek hızlı ve kolay olacaktır .


Plot Demon Slayer


Özüne kadar bir Shonen serisi olan Demon Slayer , şaşırtıcı derecede basit bir önermeye sahip. Ana karakter Tanjiro Kamado bir gün eve döner ve ailesinin Demonlar tarafından katledildiğini öğrenir. Sadece kız kardeşi Nezuko hayatta kalır, ancak kendisi bir İblis'e dönüştürülmüştür. Tanjiro daha sonra ailesini öldüren Şeytanları bulmak ve Nezuko'yu tekrar insana dönüştürmenin bir yolunu aramak için destansı bir maceraya atılır.


Demon Slayer Manga Nerede Okunur?


Demon Slayer'ın mangasının son bölümü Mayıs 2020'de yayınlandı ve manganın son cildi Ağustos 2021'de ABD'de yayınlandı, bu da dizinin iyi ve gerçekten bittiği anlamına geliyor. Demon Slayer manga okuyucuları günde 100 adete kadar bölüm okumak için izin aylık $ 1.99 bir abonelik ile VIZ Media aracılığıyla bütünüyle İngilizce çevrimiçi mevcuttur. Basılı kopyaları tercih edenler için, manganın Cilt 1-23'ü Barnes & Noble ve Amazon.com gibi çeşitli mağaza içi ve çevrimiçi perakendecilerden temin edilebilir ve her cilt 10$ civarındadır.


Demon Slayer Anime Nerede İzlenir?1. Sezon şu anda Crunchyroll, Funimation, Hulu ve Netflix'te yayınlanıyor, ancak Funimation ayrıca Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train'e de ev sahipliği yapıyor . Ancak Demon Slayer filmi, resmi kanonun bir parçası olsa da, seriyi yakalamak için artık izlenmesi gerekmiyor. Yakın zamanda, Mugen Train olaylarının, 2. Sezonun ilk yedi bölümünde yeniden düzenleneceği ve tiyatrolara gitmekten çekinen herkesin neyi kaçırdığını öğrenmesine olanak tanıyacağı açıklandı . Ve basılı kopya hayranları için, anime Sezon 1, çoğu perakendecide kabaca 40 $ 'a giden iki Blu-Ray setine bölünmüştür.


Demon Slayer , Tanjiro'nun adından da anlaşılacağı gibi Demons'u öldürme sanatında eğittiği gibi drama, şiddet ve kahkahadır. Olağanüstü animasyonu ve etkileyici sayıda etkileyici karakter kadrosuyla Demon Slayer , izlenmeye ve/veya okunmaya fazlasıyla değer ve gelecek ikinci sezon tarih kitaplarından biri olmalı.

375 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page