top of page

Content Warning: Tüm Canavarlar ve Onlarla Nasıl Başa Çıkılır

Content Warning gizlenen canavarlarla karşılaşmamak için tetikte olun. Bu kılavuzda bunlarla nasıl başa çıkacağınızı öğrenin.

Content Warning, çevrimiçi şöhrete giden yolun ölümcül bir dönemeç içerdiği, nihai bir ortaklaşa korku hayatta kalma oyunudur. Bu oyun tamamen adrenalinle ilgili; oyuncular korkunç canavarların videolarını çekip bunları Spooktube adlı tüyler ürpertici siteye göndererekviral sansasyon yaratmaya çalışıyorlar.

Ancak bu canavarlar sadece görsel amaçlı değildir; gerçek bir tehlikedirler ve sizi her an öldürebilirler. Bu nedenle, bu tehlikeli ortamda hayatta kalmak, onları filme almadan önce her bir canavarın çok kişisel düzeyde anlaşılmasını gerektirir. Bu kılavuzda, her bir canavarı ve onlarla akıllıca nasıl başa çıkabileceğinizi gösteren taktikleri keşfedeceksiniz.

Content Warning Tüm Canavar Türleri

Content Warning ölümcül canavarlarla başa çıkmak, kameranıza güvenmekten fazlasını gerektirir. Bireysel olarak her düşman benzersiz bir hareket ve davranış düzeni sergiler.

Aşağıda Content Warning gizlenen tüm canavarları ve bunlarla nasıl başa çıkabileceğinizi keşfedeceksiniz . Bu yaratıkların oyunda isimsiz olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle oyuncuların onları daha iyi anlamalarına yardımcı olacak açıklayıcı başlıklar verildi.


Canavar

Tanım

Nasıl başa çıkılır

Balçık

Islak, kaygan bir jöle birikintisi.

Bu yaratıklar her zaman sizi yakalayıp sürüklemek niyetiyle üzerinize saldırır. Saldırısını başka yöne çevirmek için, sprint yönünden başka yöne dönün ve yakalanmamak için bunu yapmaya devam edin.

Mikser Canavarı

İnce gövdeli, iki bacaklı ve blender kafasına sahip bir yaratık.

Bu canavar size doğru koşmadan önce kulakları sağır eden bir blender sesi çıkarıyor. Ancak işin iyi tarafı, basit bir yan adımla pasif bir şekilde kaçarak kurtulabilirsiniz çünkü yalnızca düz bir çizgide hareket edebilir.

Gölge Canavarı

Hayatı karanlığın etrafında dönen uğursuz insansı yaratıklar.

Bu yakalanması zor rakip gölgelerde gizleniyor ve hiç beklemediğiniz anda saldırmaya hazır. Gölge Canavarı tarafından saldırıya uğramamak için, kameranızın flaşını veya güvenilir bir el fenerini kullanarak onu karanlığa geri gönderin ve kendinizi ve grubun geri kalanını kurtarın.

Örümcek Canavarı

Örümceği andıran bir yaratık .

Bu kurnaz yırtıcı, yapışkan bir ağı belli bir mesafeye fırlatıp hemen büyüyeceği özel bir taktik uyguluyor. Bu yapışkan ağlardan kurtulmak kolay değildir, dolayısıyla bundan kaçınmanın en iyi yolu kaçmaktır.

Pençeli Bombacı

Devasa kıskaçları olan, bacaksız dev bir yaratık.

Etki alanı hasarı verebilen mermileri ateşler. Bir tehdit oluştursa da, saldırısını gerçekleştirmek için oldukça uzun bir süreye ihtiyaç duyar ve bu da size güvenli bir şekilde kaçmanız için yeterli zaman verecektir.

Captcha Canavarı

Tehditkar bir varlık, sağlam bir çelik kafese benzer.

Bu dev yaratık sizi ve ekip üyelerinizi kafes benzeri gövdesinin içine sarabilir. Esirinizi serbest bırakmak için Captcha bulmacasını çözmeniz ve doğru şifreyi zamanında yazmanız gerekir.

Silah Robotu

Gözünde tehditkar bir kırmızı lazer bulunan, dört ayak üzerinde duran, korkutucu görünümlü bir robot.

Sizi ve arkadaşlarınızı bulduğunda, yolunuza bir lazer mermisi göndererek saldırıya hazırlanır. Bu saldırının üstesinden gelmek için görüş alanından uzak durun ve mermilerden kaçmak için engellerin arkasına saklanın.

Yıldız

Yukarıdan saldıran yıldız şeklindeki canavarlar.

Bu yıldız şeklindeki canavarlar, uzun ipleri tehditkar bir şekilde sallanarak kapının üstündeki tavanda yaşıyorlar. Bu ipleri etraflarına sararak avlarını yakalarlar ve ardından yerler. Sizi rahatsız ediyorlarsa, etrafınızdaki tek kullanımlık eşyalardan kurtularak, dikkat dağıtacak bir ortam yaratarak ve bu zamanı kaçmak için kullanarak onların dikkatini dağıtmaya çalışın.

Sarmaşık

Yavaş yavaş size doğru sürünen, halsiz ve kararlı bir yaratık.

Her ne kadar yavaş bir yürüyüşle hareket etse de avına yaklaşıp onu sıkıştırdığında hâlâ ölümcül bir tehdit oluşturur ve kurbana tutunurken hasara neden olur. Kavramasından kaçınmak basittir: Sadece güvenli bir mesafeyi koruyarak onu mümkün olduğu kadar kendinizden uzak tutun.

tavşan kayaları

Bu küçük kayalar tavşan kafalarına benziyor ve tuhaf bir yeteneğe sahip.

Onlara dokunduğunuz anda havada süzülmenize ve tavana çarparak hasar vermenize neden olurlar. Sonuçlardan kaçınmak için onlara hiçbir şekilde dokunmaktan kaçınmak gerekir.

Kulak Canavarı

Akut işitme yeteneğine sahip bir yaratık.

En küçük hareketleri tanımlama yeteneğiyle, olağanüstü işitme yeteneği sayesinde en ufak hareketleri bile hızlı bir şekilde algılayarak gürültü kaynaklarına odaklanıyor. Bununla başa çıkmak için ayrıntılara dikkat edin, dikkatli hareket edin ve onların yanında sessiz kalın.

Lanetli Kıkırdayan

Küçük bir çocuğa benzeyen düzenbaz bir ruh.

Bu ruhani yaratık aniden ortaya çıkıyor ve tehditkar bir niyetle hedefine doğru hızla ilerliyor. Saldırılarından kaçmak çok önemlidir çünkü bunu yapmamak ölümcül sonuçlara yol açabilir. Giggler'dan kaçmak için oyuncuların birkaç saldırıdan ustaca kaçınması ve hayatta kalmalarını sağlamak için hücum yolundan uzak durması gerekiyor.

Larva

Dış görünüşü kırkayağa benzeyen kemiğe benzer bir yaratık.

Bu canavarla karşı karşıya kaldığınızda, hem size hem de takım arkadaşlarınıza büyük hasar verebilecek fırlatma yeteneğine dikkat etmek önemlidir. Bu canavarla karşılaştığınızda kaçmalı ve size doğru fırlayabilecek takım arkadaşlarından kaçınmalısınız.17 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page