top of page

Content Warning: Yüzler Nasıl Değiştirilir?

Arkadaşlarınız arasında benzersiz görünmek istiyorsanız Content Warning yüzleri nasıl değiştireceğinizi öğrenmelisiniz. Bilmeniz gereken her şey burada.

Content Warning, gezegenlerde hurda aramak yerine yeraltına dalmanız ve karşılaştığınız canavarlar da dahil olmak üzere yolculuğunuzun bir videosunu çekmeniz gereken Lethal Company'ye eğlenceli bir alternatiftirDört kişiye kadar olan bir ekipte, diğer ekip arkadaşlarınızın sizi tanıyabilmesi ve genel olarak kendi imajınızı oluşturabilmesi için mutlaka bir şekilde öne çıkmanız gerekecektir. Tüm oyuncular aynı uzay kıyafetlerini giyeceğinden sizi ayırt etmenin tek yolu, isteğe bağlı olarak değiştirilebilen yüzünüzdür. Herkes bunun nasıl yapılacağını bilmiyor veya mevcut tüm özellikleri tam olarak anlamıyor, bu nedenle yüzlerin nasıl değiştirileceğini İçerik Uyarısı'nda açıklayacağız .


Content Warning Yüz Nasıl Değiştirilir?

Yüzünüzü değiştirmek isteğe bağlıdır ve onu olduğu gibi bırakırsanız videolarınızın izlenme sayısı etkilenmez. Ne olursa olsun, yüz değiştirmek çok eğlencelidir çünkü kısaltmalar gibi metinler girebilir veya sembollerden komik bir ifade oluşturabilirsiniz. Yüz değiştirme işlemine gelince, bu çok kolaydır ve bunu üssünüzde, ikinci kattaki evde kurabilirsiniz (yukarıdaki ekran görüntüsü neye benzediğini göstermektedir).

İkinci katta yüzü olan TV'yi bulduğunuzda, ona doğru yürüyün ve etkileşim için E tuşuna basın. Bunu yaptığınızda, genel olarak üç bölüme ayrılabilecek tüm mevcut özelliklere erişebileceksiniz. Kafanızın karışmamasına ve her şeyi net bir şekilde anlamanıza yardımcı olmak için her bölüm hakkında ayrı ayrı daha ayrıntılı olarak konuşalım.


Sol Bölüm: Renkler

Sol kısım basittir. Burada, şu anda yedi tane olan mevcut renklerden birini seçebilirsiniz:

  • Sarı

  • Turuncu

  • Kırmızı

  • Pembe

  • Mavi

  • Turkuaz

  • Yeşil

İstediğiniz rengi seçmek için üzerine gelin ve tıklayın; renk kafanızda ve TV ekranınızda görünecektir.


Orta Bölüm: Metin

Orta bölüm en ilgi çekici olanıdır çünkü yüzünüzün ana bölümünü burada oluşturabilirsiniz. İlk başta yeni başlayanlar için kafa karıştırıcı olsa da oldukça kolay çalışıyor. Klavyenizdeki harfleri veya simgeleri kullanarak yüzünüzü oluşturabilirsiniz. Yüzünüzün sadece renkli olmasını istiyorsanız en fazla üç harf veya sembol kullanabilirsiniz veya hiçbirini kullanamazsınız.

Burada her şey sizin hayal gücünüze bağlıdır. Basitçe 2-3 harfli bir kelime veya bir kısaltma yazabilir veya "0_0" veya "x_x" veya başka bir şey gibi sembollerden bir yüz oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için TV ile etkileşime geçin ve ardından klavyede istediğiniz simgeleri yazmaya başlayın. Hata yaparsanız karakteri silmek için geri tuşuna basın.


Sağ bölüm: Araçlar

Doğru bölümde her şey kolaydır. Burada kullanabileceğiniz iki araç var; döndürme ve yakınlaştırma. Yukarıda okları farklı yönleri gösteren iki düğme var ve bunlara tıklayarak hangisini tıkladığınıza bağlı olarak yüzünüzü 90 derece sağa veya sola döndürebilirsiniz. Bu kullanışlıdır çünkü bazen sembollerden oluşturulan bir yüzü doğal görünmesi için döndürmeniz gerekir.

Ok butonlarının hemen altında "+" ve "-" işaretli iki buton daha bulunmaktadır. Onlarla etkileşime girerek yüzünüzü yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz; bu bazı durumlarda çok komik olabilir.
5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page