top of page

Content Warning Tek Başınıza Oynayabilir misiniz?

Content Warning tek başınıza oynayıp oynayamayacağınızı merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Bu kılavuz size bunun mümkün olup olmadığını söyleyecektir.

Content Warning aslında Lethal Company'ye benzeyen işbirlikçi bir korku oyunudur, ancak burada canavarlardan kaçmak yerine onları filme almanız gerekecek. Bir ekipte en fazla 4 kişi yer alabilir ve bu ekiple izleyicilerinize benzersiz içerikler oluşturma yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Bazıları Content Warning tek başına oynayıp oynayamayacağından emin olmayabilir ve bu, oyuncuları bu oyunu denemeye teşvik edebilecek veya caydırabilecek oldukça önemli bir soru olduğundan, bu kılavuz ayrıntılı bir cevap sağlayacaktır.

Content Warning Solo Oynayabilir misiniz?

Her ne kadar oyun işbirliğine dayalı oyun için tasarlanmış olsa da ve açılışta ortaya çıkan ilk görev bile sizi "Arkadaşlarınızı davet etmeye" teşvik etse de, bu kuralı göz ardı edebilir ve eski dünyaya tek başınıza gidebilirsiniz . Yalnız video çekmenin arkadaşlarla çekmekten çok daha zor ve korkutucu olduğunu belirtmekte fayda var çünkü canavarlar arasında tek kişi siz olacaksınız. Oyuna tek başınıza nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız, işte bazı ayrıntılı talimatlar:

  • Content Warning Başlatın .

  • Ana menüde "Arkadaşlarla Oyna" yazan ilk seçenekle etkileşim kurun.

  • Bir sonraki menüde sizden bir "Özel Oyun Sunucusu" oluşturmanız istenecektir, bu nedenle kaydetmek ve oyunu başlatmak için istediğiniz yuvayı seçin.

  • Bu yapıldığında, evin ikinci katında doğacaksınız.

  • Şimdi birinci kata inin ve ön kapıyla etkileşime geçin.

  • Bunu yaptığınızda ekranda oyuna başlamak istediğinizden emin olup olmadığınızı soran bir bildirim görünecektir.

  • "Oyunu Başlat"a tıkladığınızda kapı açılacak ve ardından tıpkı çok oyunculu oyunlarda olduğu gibi tüm özelliklere ve seçeneklere erişebileceksiniz.

Bu adımları tamamladıktan sonra kameranızı alıp eski dünyaya tek başınıza giderek ilginç kareler yakalamayı deneyebilirsiniz. İlk kez tek başınıza aşağıya indiğinizde çok dikkatli olun çünkü temelde yanınızda olacak tek şey eski bir el feneri ve bir kameradır. Bir video çekip yüzeye çıkmayı başarırsanız, ödeme almak için onu spook-tube'a yükleyin.

Content Warning Solo Oynatmak İçin İpuçları

Tek başınıza oynarken reklamlardan aldığınız parayı rasyonel bir şekilde harcamanız gerekiyor. Bu durumda, aydınlatma ekipmanından başka bir şey satın almanız önerilmez çünkü neredeyse tüm diğer öğeler ve ifadeler yalnızca kooperatifte faydalı olacaktır, tek başına oyunda işe yaramayacaktır.

Mümkün olduğu kadar çok alanı taramak için el feneri satın almaya odaklanın ve canavarlara direnebilmek için bir Şok Çubuğu almayı unutmayın . Yalnız oynamanın avantajı, kazandığınız tüm parayı yalnızca kendinize harcayabilmenizdir, ancak arkadaşlarınız olmadan oynamaya değip değmeyeceğine karar vermek size kalmıştır .


19 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page