top of page

Content Warning: Korkunç Bir Şey Nasıl Filme Alınır

Yeni başlıyorsanız ve ne tür bir video hazırlamanız gerektiğini anlamıyorsanız bu kılavuz, Content Warning korkutucu bir şeyin nasıl filme alınacağını açıklayacaktır.

Content Warning, spook-tube için ilginç bir video oluşturmak üzere tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte korkutucu eski dünyayı keşfetmeniz gereken eğlenceli, işbirlikçi bir korku oyunudurAsıl amaç sadece video yapmak değil aynı zamanda eski dünyada bulduğunuz veya gördüğünüz tüyler ürpertici bir şeyi yakalamak olacaktır."Korkunç bir şey filme al", yeraltına dalmak üzereyken ekranın sol üst köşesinde görüntülenecek hedeflerden biridir. Dolayısıyla, yeni başlayan biriyseniz ve ne bekleyeceğinizi tam olarak bilmiyorsanız, bu kılavuz, oyuncuların Content Warning korkutucu bir şeyi nasıl filme alabileceklerini açıklayacaktır .

Content Warning Korkunç Bir Şey Nasıl Bulunur?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi eski dünyaya bir geziye çıktığınızda sadece etrafta dolaşıp video çekmeniz değil, aynı zamanda korkutucu bir şeyler de çekmeniz gerekiyor. Ne kadar korkutucu şeyler çekerseniz videonuz o kadar çok izlenir ve reklamlardan o kadar fazla gelir elde edersiniz. Ekipman satın almak için para önemli olduğundan ve kotanızı doldurmak için görüntülemeler gerekli olduğundan, Content Warning asıl amacınız korkutucu bir şey bulmak olacaktır . Genel olarak, eski dünyada korkutucu olarak adlandırılabilecek pek çok şey vardır, ancak dürüst olmak gerekirse, sizi çevreleyen şeylerin çoğu bir şekilde korkutucudur. Ancak izleyicileri memnun etmek için onların ilgisini çekecek bir şeyi filme almanız gerekir ve genellikle korkutucu buldukları birkaç şey vardır.


Content Warning Canavarları Filme Çekme Uyarısı

Korkunç ve tehlikeli , izleyicilerin en çok sevdiği kişiler bunlardır ve filmde canavarlar ne kadar çok gösterilirse videonuz o kadar çok izlenir. Neyse ki onları bulmak zor değil ve ne kadar farklı canavarla tanışıp filme alırsanız o kadar iyi. Binaların hem içinde hem de dışında bulunabilirler .

Canavarlar tehlikeli olabilir, bu da size zarar verebilecekleri ve hatta öldürebilecekleri anlamına gelir . Ayrıca masum da olabilirler, korkutucu görünebilirler ama aslında size hiçbir şey yapmıyor olabilirler. Yine de çoğu canavar sizi öldürmek isteyecektir, bu nedenle video çekerken dikkatli olun, özellikle de tek başınıza oynuyorsanız.


Content Warning Kemiklerin Filme Alınması Uyarısı

Filmini çekebileceğiniz bir diğer korkutucu şey de çeşitli kalıntılardır. Bunlar yerde bulduğunuz kemikler ve kafatasları olabilir. Tamamen güvenlidirler ve hatta izleyicileri daha da korkutmak için onları alıp yanınızda taşıyabilirsiniz.

Bir takımda oynuyorsanız , oyuncuların hem kemikleri hem de canavarı filme alabilmesi için birisinin kemikleri yanında taşıması önerilir.

Content Warning Cinayet ve Cesetlerin Filme Alınması

Kameraya yakalanan bir oyuncunun ölümü de en az bundan daha az korkutucu değildir. Eğer bir takımda oynuyorsanız , birinizin mutlaka bir kamerası olacaktır. Bu kişinin görevi, çevresinde olup biten her şeyi filme almak olacak ve eğer bir takım arkadaşının bir canavarın elindeki ölümü kazara ya da kasıtlı olarak yakalanırsa izleyiciler buna bayılacak .Üstelik bir takım arkadaşınızın cesedini bile filme alabilirsiniz ve bu korkutucu içerik olarak sayılacaktır. Bu nedenle Content Warning bir gövdeyi kaydetme şansınız olursa kamerayı açtığınızdan emin olun.37 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios