top of page

Content Warning: Nasıl Hızlı Para Kazanılır?

Content Warning nasıl hızlı para kazanacağınızı merak ediyorsanız videolarınızdan maksimum verimi almanıza yardımcı olacak bazı ipuçlarını burada bulabilirsiniz.

Eski Dünya'da mümkün olduğu kadar çok zaman geçirmeye ve SpookTube için en iyi videoyu oluşturmaya çalışan oyuncular, Content Warning çok daha fazla para kazanma ihtiyacıyla karşı karşıya kalacaklar . Öte yandan, yalnızca en iyi videolar ve tehlikeli bölgelere yapılan en muhteşem yolculuklar sizi çok parayla ödüllendirebilir. Sonunda iyi bir kamera, birçok tüyler ürpertici an ve çok çalışma arzusu sizi yeni bir gelir düzeyine taşıyabilir. Ancak normalden iki hatta üç kat daha fazla kazanmak istiyorsanız çok daha geniş bir kurallar dizisine uymalısınız.

Content Warning Nasıl Daha Fazla Para Kazanılır?

Son zamanlarda oynayanlar için İzlenme Sayısı = Para olduğunu açıklığa kavuşturmakta fayda var ve Eski Dünya'da çektiğiniz video ne kadar popüler olursa, o kadar çok para kazanırsınız. Videonun kalitesinden ve uzunluğundan, kameraya kaydedilen dehşet sayısına kadar birçok faktörden etkilenir. İkincisi çok önemlidir çünkü SpookTube izleyicilerinin ruhunda insani bir şeyler bulmaya ne kadar çabalarsak çabalayalım, bu adamlar ölüme, dehşete, parçalanmaya ve Eski Dünya'nın diğer zevklerine deli gibi takıntılı. Peki, böyle bir içerik sağlamanız gerekecek.

Dünyamızda YouTube video tanıtım algoritmalarının nasıl çalıştığı gibi SpookTube'un da görüntülemeleriniz üzerinde olumlu etkisi olan bazı kalıpları vardır. Bu nedenle Content Warning takip ederek hızlı para kazanabileceğiniz temel kurallar şunlardır :

  • Eski Dünya seyahatinize başlarken daha fazla duyguyu gösteren 10-15 saniyelik bir giriş çekin.

  • Blogcuların duygusal yüzleri izleyicinin kalbine giden yoldur, bu nedenle sebepli veya sebepsiz olarak duygusal olun. Seyirci bunu seviyor.

  • İzleyicilerinize SpookTube'a geldikleri içeriği sunmak için arkadaşlarınızın kemiklerini, iskeletlerini veya cesetlerini kamerayla çekin .

  • Yolda karşılaştığınız her canavarı vurun . Bir görüş ve yorum fırtınasına neden olacak.

  • Canavarların arkadaşınıza saldırdığını gösteren bir video çekmeyi unutmayın. Dinamik sahneler kamera karşısında yapabileceğiniz en değerli şeydir.

  • Ne olursa olsun, Eski Dünya'dan ayrılır ayrılmaz kamerayı kaydedin ve videoyu SpookTune'a yükleyin. İçerik Uyarısı'ndaki arkadaşlarınızın hayatının içerikten başka bir şey olmadığını ve kameranın zenginlik dünyasına açılan bir portal olduğunu unutmayın.

  • Biraz para biriktirdikten sonra, daha iyi pil ömrüne ve görüntü kalitesine sahip bir Kamera satın alın . Bu adım, daha heyecan verici içerikler oluşturmanıza ve daha fazla para kazanmanıza olanak tanıyacaktır.Content Warning nasıl daha fazla para kazanabileceğiniz hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . Gelirinizi artırmak için tüm kurallara uymanıza gerek yok, bu nedenle blog yazma kariyerinize yeni başladıysanız en azından önerilerden bazılarını izleyin.


9 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page