top of page

Content Warning: Video Kayıtları Nereye Kaydedilir?

Content Warning size kayıtlarınızı kaydetme ve yeniden izleme seçeneği sunar. Bu özelliğin nasıl çalıştığı hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Content Warning, farklı korku videoları kaydetmeniz gereken bir oyundur, ancak bu videolar kaydedildiğinde nereye gider? En iyi ve en korkunç videolarınızı yeniden izlemek eğlenceli bir deneyim olabilir ve oyundaki en sevdiğiniz anlardan bazılarını yeniden yaşamak istiyorsanız kesinlikle bu fırsatı kaçırmamalısınız. Content Warning size kayıtlarınızı kaydetme ve yeniden izleme seçeneği sunsa da , nereye bakacaklarını bilemeyenler için bunları bulmak biraz zor olabilir. Bu kılavuzla oyuncular bu özelliğin nasıl çalıştığını ve videolarının nerede saklandığını öğrenecekler.


Video Kayıtları Content Warning Nereye Kaydedilir?

Content Warning kamerayı kullanarak çeşitli videolar kaydedebilirsiniz. Bunları SpookTube'a yükledikten sonra masaüstünüze kaydedebilirsiniz . Bundan sonra videolarınızı bulmanız gerekecek ve burası kafanızın karışabileceği yerdir.

F3 tuşuna basarak kayıtlarınızın bulunduğu klasöre ulaşabilirsiniz . Ayrıca C:\Users\AppData\Local\Temp\rec klasörüne giderek videolarınızı bulmayı deneyebilirsiniz . Orada, kayıtlı tüm videolarınızın bulunduğu klasörleri görebilmeniz gerekir. Bunları kameranızdan çıkardıktan sonra masaüstünüze kaydetmeyi unutmayın.

Content Warning Video Kayıtları Nasıl Kaydedilir

Video kaydınızı Content Warning kaydetmek için Eski Dünya'da hayatta kalmanız ve kamerayı evinize geri getirmeniz gerekecek . Elinizde video materyali varsa evin solunda bulunan özel cihaza gitmeniz gerekecektir . Bundan sonra şu adımları izleyin:

  • Kameranızı çıkarıcıya koyun.

  • Cihazın çıkarma işlemini tamamlamasını bekleyin.

  • Videonuzun bulunduğu bir CD alın.

  • Eve gidin ve CD'yi birinci kattaki TV'ye yerleştirin.

  • Videonuz bitene kadar bekleyin.

  • Masaüstüne Kaydet düğmesine tıklayın.Content Warning Kayıtları Hangi Formatta Kaydediyor?

Content Warning videolarınızı WebM'ye kaydeder . Bu format oldukça popülerdir ve çoğu web sitesi ve medya oynatıcıyla çalışır, bu nedenle kayıtlarınızı yeniden izlemekte veya onları Eski Dünya'da bulduklarınızı görmek isteyebilecek arkadaşlarınızla paylaşmakta sorun yaşamazsınız.

Content Warning kameranızla çekebileceğiniz birçok farklı şey vardır ve yakaladığınız görüntüleri arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz . Sonuçta, harika, korkutucu videolar hazırlamak ve bunları diğer kullanıcılara göstermek oyunun ana noktasıdır.14 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page