top of page

Content Warning: Tüm Öğelerin Kilidini Açma ve Yükseltmeler

Content Warning, keşfinizi ve SpookTube video yüklemelerinizi geliştirebilecek birkaç farklı öğenin kilit açma ve yükseltmelerine sahiptir

Content Warning, oyuncuların bir araya gelerek tüyler ürpertici canavarların ve lanetli kalıntıların gizlendiği. Eski Dünya'yı keşfedebilecekleri son derece eğlenceli, bağımsız, ortaklaşa bir korku oyunudurBu maceralar sırasında asıl önceliğiniz, kameranızda ilgi çekici videolar çekmek ve bu videoları daha sonra SpookTube platformuna yüklemek ve size görüntüleme kazandırmaktır.Content Warning'in etkileyici yaşam tarzına adım attığınızda ve korkutucu videolarınıza daha fazla dikkat çekmeye başladıkça , bunun sonucunda daha fazla parasal kazanç elde ettiğinizi göreceksiniz. Bu sayede zorlukla kazandığınız parayı SpookTube videolarınızın kalitesini artırmak ve izleyici imparatorluğunuzu genişletmek için kullanabileceğiniz bazı yeni ekipmanlara veya yükseltmelere harcayabileceksiniz.

Content Warning Tüm Öğelerin Kilidini Açma ve Yükseltmeler

Content Warning , hem çok oyunculu maceralarda hem de tek başınıza oyun oynarken keşiflerinize ve SpookTube video çekiminize yardımcı olabilecek çeşitli farklı öğeler bulunur . Bu öğeler Işıklar, Tıbbi öğeler, Cihazlar ve İfadeler arasında değişir.


Hafif Ekipman ve Yükseltmeler

Content Warning, keşif sırasında kaydettiğiniz görüntülerin kalitesini artırmak için ışıklar kullanılabilir. Herhangi bir dramatik korku içeriği gibi, ışıklandırma da çekimlerinizi geliştirmek, ürkütücülüğü artırmak ve daha fazla SpookTube görüntülemesi elde etmek için yöntemler oluşturmak amacıyla kullanılabilir.

Öğe

Fiyat

Eski El Feneri

20 dolar

parlama

40 dolar

Modern El Feneri

150$

Uzun El Feneri

$200 dolar

Modern El Feneri Pro

$500 dolar

Uzun El Feneri Pro

600$

Tıbbi Ekipman ve Yükseltmeler

Keşif sırasında hayatta kalmanızı ve en iyi içeriği yakalamanızı sağlamak için, bazı tıbbi ekipmanları yanınızda getirdiğinizden emin olmanız gerekir. Bu yararlı öğeler, tüyler ürpertici bir karşılaşmanın ardından kendinizi onarmanıza, hatta bazı senaryolarda müttefiklerinizi canlandırmanıza olanak tanıyacak.

Öğe

Fiyat

Kıyıcı

100$

Defibrilatör

300$

Gadget'lar Ekipman ve Yükseltmeler

Gadget'lar, SpookTube videolarınızı kişiselleştirmek ve izleyicilerinize ekstra çekici bir hava katmak için kullanılabilir. Sahnelerinize komik bir dokunuş eklemekten, daha dramatik ses efektleriyle hayalet faktörünü geliştirmeye kadar, konu kliplerinizin kalitesini artırmak olduğunda kullanabileceğiniz gadget'lar vardır.


Öğe

Fiyat

Bom Mikrofonu

100$

Klaket

100$

Yapışkan Top

100$

Şok Çubuğu

400$


İfade Yükseltmeleri

İfadeler, kliplerinize kişiselleştirilmiş tepkiler, ses efektleri ve hareketler eklemeye yönelik aracınızdır. Komik bir dönüşten aşırı dramatik bir yaklaşıma kadar ifadeler, SpookTube görüntülemelerinizi artırmak için değerli bir araçtır ve internet şöhretine yükselişiniz boyunca ilerledikçe onları yatırım yapmaya değer hale getirir.


İfade

Fiyat

Alkış

100$

Kafası karışmış

120$

Egzersiz 1

150$

Dans 103

300$

Dans 102

400$

Dans 101

$500 dolar

Ters takla P1

600$

Jimnastik

800$

Önemseme

50$

Antik Hareketler 3

80$

Antik Hareketler 2

220$

Yoga

$500 dolar

Antrenman yapmak

750$

Küçük resim 1

800$

Küçük resim 2

900$

Eski Hareketler 1

1000$
6 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page