top of page

Content Warning Boom Mic Nasıl Alınır ve Kullanılır

Videolarının izlenme sayısını artırmak isteyen oyuncuların Content Warning Boom Mic'i nasıl edineceklerini ve kullanacaklarını öğrenmeleri gerekiyor.

Content Warning, eski dünyaya yanınızda getirebileceğiniz birçok ilginç ve kullanışlı öğeye sahiptir. Bazıları sadece eğlence amaçlıdır, diğerleri hayatta kalmanıza yardımcı olur ancak çoğuna videonuzun izlenme sayısını artırmak için ihtiyaç vardır. Boom Mic de bu eşyalardan biri ama yine de çeşitli amaçlarla kullanılabiliyor ve ilk başta bu şekilde kullanılabileceğinin farkına bile varmayabilirsiniz. Daha sonra İçerik Uyarısında Boom Mic'i nasıl edineceğinizi ve kullanacağınızı ve ayrıca bilmediğiniz birkaç özelliğiaçıklayacağız

Content Warning Boom Mic Nasıl Gidilir?

Eski dünyaya yanınızda götürebileceğiniz diğer eşyalar gibi Boom Mic'i de üssünüzdeki bir terminali kullanarak satın alabilirsiniz . Bu cihazın fiyatı 100$ , bu çok fazla bir rakam değil ve spook-tube'da ilk videonuzu yayınladıktan sonra mutlaka yeterli paraya sahip olmalısınız. Parayı aldıktan sonra servise giderken bina çıkışının solunda bulunan terminale gidin.

Terminale ulaştığınızda onunla etkileşime geçin ve Araçlar sekmesine gidin. Şimdi sepetinize eklemek için Boom Mic'in bulunduğu karta tıklayın. Daha sonra terminalin alt kısmında yer alan Sipariş butonuna tıklayın ve drone’un paketinizi teslim etmesini bekleyin. Drone kutuyu düşürdüğünde teslim alma alanına gidin ve Boom Mic'inizi alın.

Content Warning Boom Mic Nasıl Kullanılır

Adından da anlaşılacağı gibi bu cihaz sesi geliştirmek için kullanılıyor , böylece videonuzu daha iyi hale getirebilir ve daha fazla izlenme elde edebilirsiniz . Elinizde tutarak ve ses kaynağına doğrultarak yalnızca videodaki sesi yükseltmekle kalmayacak, aynı zamanda daha iyi duyacaksınız. Böylece Boom Mic yalnızca mikrofon olarak değil, aynı zamanda hoparlör olarak da hizmet veriyor, bu da onun artıları ve eksileri olduğu anlamına geliyor. Avantajı, takım arkadaşlarınızın sizi sesle bulabilmesi, dezavantajı ise canavarların da aynısını yapabilmesidir. Boom Mic'in oldukça büyük bir nesne olduğunu ve özellikle iç mekanlarda onunla hareket etmenin zor olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle onu yalnızca korkutucu sesler duyduğunuzda veya yakınlarda canavarlar olduğunda alın .

Boom Mic'i , atıcılardaki sahte el bombasına benzer şekilde canavar yemi olarak da kullanabilirsiniz . Boom Mic'i özellikle çok yüksek bir yerden yere düşürürseniz, kesinlikle yakındaki canavarların dikkatini çekecek çok yüksek bir ses çıkaracaktır . Yani, tüm takım arkadaşlarınız öldüyse ve kamerayla yalnızsanız ve bir Boom Mic'iniz varsa, tüm düşmanları yüksek bir sesle cezbetmek ve onlar toplanırken diğer yöne kaçmak için onu feda etmek en iyisidir.10 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page