top of page

Content Warning: El Feneri Nasıl Şarj Edilir?

Hayatta kalıp yeni dünyaya geri döndüyseniz, muhtemelen Content Warning el fenerlerinin nasıl şarj edileceğini merak etmişsinizdir. İşte bunu nasıl yapacağınız.

Content Warning eski dünyayı keşfederken el feneri olmadan hayatta kalmak neredeyse imkansızdır. Yolculuklarınız için en önemli eşyalardan biridir çünkü o olmadan yolunuzu aydınlatamazsınız veya etrafta canavarlar varsa göremezsiniz. Maalesef el fenerlerinin şarjı sınırlıdır ve en sonunda karanlık derinlikleri keşfederken gücü tükenecektir. Hayatta kalıp yeni dünyaya geri döndüyseniz, muhtemelen İContent Warning el fenerlerini nasıl şarj edeceğinizi merak etmişsinizdir çünkü yenilerini satın almak pahalıdır. Oyun bu mekaniği hiç açıklamıyor ama mümkün.

Content Warning: Öğeler Pillerle Nasıl Şarj Edilir?

Lethal Company'ye benzer şekilde Content Warning , belirli cihazları şarj etmek için özel bir istasyona sahiptir.

El feneri şarj istasyonu yeni dünyada, evin çıkışının hemen karşısında, kamera videosunu çeken makinenin yanında bulunuyor. Üzerinde havaya yükselen bir daire bulunan büyük gri bir direğe ve çevresinde birkaç çıkıntı bulunan küresel bir tabana benziyor. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir şarj istasyonudur. Bunu farkedilmez kılan şey, bir el feneri için bir kol, düğme veya yuva gibi tek bir etkileşim unsurunun bulunmamasıdır.

El fenerini şarj etmek için tek yapmanız gereken onu alıp istasyona yürümek. Bunu yaptığınızda, mavi kıvılcımların havada uçuştuğunu ve ardından el fenerinize geldiğini göreceksiniz. Aynı zamanda el fenerinin şarjının arttığını ve tam şarja ulaşmasının yalnızca birkaç saniye süreceğini fark edebilirsiniz.Bu sayede Flare hariç tüm fenerlerinizi şarj edebilirsiniz. Mesele şu ki, Flare yalnızca bir kez kullanabileceğiniz ve sonrasında kapatılamayan bir sarf malzemesidir. Geniş bir aralıkta kırmızı renkte parlayacak, ancak şarjı bittiğinde tekrar doldurmanın bir yolu yok.

Ayrıca el fenerlerinin yanı sıra Şok Çubuğunu da şarj istasyonunda şarj edebileceğinizi belirtmekte fayda var. Bu kullanışlıdır çünkü bu silah pahalıdır ve çabuk tükenir, bu nedenle eski dünyada hayatta kalmayı başarırsanız ve yüzeye geri dönerseniz, tekrar aşağı inmeden önce onu şarj ettiğinizden emin olun.

Kameraya gelince, onu şarj edemezsiniz çünkü gösterge pil seviyesini değil kalan film miktarını gösterir, dolayısıyla bir şarj istasyonu size yardımcı olmaz.

5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page