top of page

Beastars Anime ve Manga'sına Nasıl Başlanır?

Manga geçen yıl sona ermesine rağmen, BEASTARS animesi hala devam ediyor ve hayvan serisinin üçüncü sezonu yolda.Son birkaç yılda popüler hale gelen daha geleneksel olmayan manga ve anime serilerinden biri BEASTARS . Başrolünde antropomorfik hayvanlar ve etoburlar ile otoburlar arasında çıkan husumetlerin yer aldığı bir dizi olan BEASTARS , birçok yönden Disney'in Zootopia'sına eşdeğer bir anime .Manga geçen yıl sona ermesine rağmen, BEASTARS animesi hala devam ediyor ve hayvan animesinin üçüncü sezonu yolda. Özellikle tüylü görünümüne rağmen BEASTARS , her türden anime ve manga hayranına hitap edeceğinden emin ve manganın sonu , baştan başlamayı oldukça kolaylaştırıyor. İşte dizinin konusu ve insanların tüm menagerie'yi okuyup izleyebileceği yerler.


BEASTARS Ne Hakkında?


BEASTARS , hem etçil hem de otçul insansı hayvanların yan yana yaşadığı medeni bir dünyanın hikayesini anlatıyor. Bu varoluş çoğunlukla barışçıldır, ancak türler arasındaki gerilimler (söylemeye gerek yok) oldukça hafiftir. Ana karakter, okulundaki drama kulübüne liderlik eden ve diğer etoburlarla yaşayan bir kurt olan Legoshi'dir.


Ancak, görünüşe göre bir etobur tarafından gece bir alpaka öldürüldüğünde, dünyada işler ters gider. Bu, birçok türün birbirine güvenmemeye başlamasına neden olur ve yıldız drama kulübü geyiğine aşık bir tavşan olan Haru, Legoshi'nin de dikkatini çeker. Sonuç , tümü şimdiye kadarki en tüylü anime kadrosunun başrolde olduğu, gizem, ölüm ve hüzün dolu bir hikaye .

26 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page