top of page

Rick & Morty, Ultraman Anime Studio'dan Yeni Bir Kısa Film Yayınlandı

Adult Swim, Rick'in Akihabara'ya seyahat ettiğini anlatan Netflix'in Ultraman serisinin arkasındaki anime stüdyosu tarafından yaratılan yeni bir Rick & Morty kısa filmi yayınladı.Rick & Morty , Ultraman animesininarkasındaki stüdyo tarafından üretilen yeni bir kısa filmde Akihabara'ya kaos getiriyor.The Great Yokai Battle of Akihabara başlıklı yeni on bir dakikalık kısa film doğrudan Adult Swim'in resmi YouTube kanalında yayınlandı ve ayrıca 16 Ekim'de Toonami'de yayınlanacak. Kısa filmin yapımcılığını Netflix'in Ultraman'inin arkasındaki CG animasyon stüdyosu Sola Digital Arts yaptı. İkinci sezonu 2022 baharında çıkacak olan anime. Stüdyo ayrıca Ghost in the Shell : Stand Alone Complex'in yaratıcılarının yeni Blade Runner yan ürünü Blade Runner: Black Lotus'un animasyonunu da üstleniyor . Black Lotus , Adult Swim ve anime yayıncısı Crunchyroll'un ortak yapımı olarak üretiliyor.. Kısa filmin yönetmenliğini daha önce Starship Troopers: Traitor of Mars animasyon filmini yöneten Masaru Matsumoto üstlendi .


Yeni kısa film, Rick ve Morty'nin arızalı ekmek kızartma makinesini tamir etmesi gereken belirli bir vida tipini bulmak için Akihabara'nın otaku cennetine seyahat ettiğini görüyor. Geldiklerinde, Morty tahmin edilebileceği gibi Japonya'nın hizmetçi kafelerine bağımlı hale gelirken Rick, 30 yıl önce Rick tarafından bir yeraltı laboratuvarına kapatılmış olan Japon rakibi Yamada Q-Saku ile yeniden bir araya gelir. Rick ve Q-Saku'nun tartışması, sonunda Pasifik Kıyıları tarzı, devasa bir robota karşı kaiju savaşına dönüşüyor .


Kısa filmde Rick rolünde Yohei Tadano ve Morty rolünde Keisuke Chiba'nın yer aldığı bir Japonca ses parçası sunuluyor. Tadano daha önce Getter Robo , Edens Zero ve Psycho-Pass dahil olmak üzere çeşitli anime serilerinde rol aldı . The Record of Grancrest War'ın Akiha Matsui'si ayrıca Summer'ın sesini sağlarken, Space Battleship Yamamoto'nun Yoshito Yasuhara'sı çılgın bilim adamı Q-Saku'nun sesini veriyor. Miho Sakurazaka, belirsiz yaştaki hizmetçi cosplayer Milk-Chan rolünü oynuyor.


Bu, Rick & Morty'nin bir anime stüdyosunu dizi için kısa film yapmak üzere görevlendirdiği ilk sefer değil : Fruits Basket ve Made in Abyss'in arkasındaki animasyon şirketi Studio Deen , daha önce yayınlanan komedi şovu için beş dakikalık bir kısa film oluşturmuştu. 2020'de.Rick & Morty , Justin Roiland ve Community'den Dan Harmon tarafından yaratıldı . Seri, Roiland tarafından yaratılan ve Geleceğe Dönüş filmlerinin parodisini yapan kısa animasyondan geliştirildi . Seri ilk olarak 2013'te yayınlandı ve Adult Swim'in en popüler programlarından biri haline geldi. Dizi geçtiğimiz günlerde beşinci sezonunu yayınladı ve Eylül ayı başlarında sona erdi. Şovun ilk dört sezonu HBO Max'te yayınlanmak üzere mevcut.

14 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page