top of page

Xbox Game Pass: Ekim 2021'de Gelen En Heyecanlı 4 Oyun

Ekim ayının en heyecan verici Game Pass eklemeleri, uzun zamandır beklenen bir korku aksiyon oyunundan endüstrinin en tuhaf yaratıcılarından birinden bir RPG'ye kadar uzanıyor.Xbox Game Pass , her ay endüstrinin her köşesinden çeşitli yeni oyunlar ekler. AAA hitlerinden daha az bilinen bağımsız oyunlara kadar hizmet, oyuncuların nispeten düşük bir maliyetle büyük bir kütüphaneye erişmek için yapabilecekleri en iyi yatırımlardan biri olduğunu kanıtladı. Bu oyunlardan bazıları piyasaya çıktıkları günden itibaren hizmette mevcuttur ve bu da onu yeni bir şey denemek, eski favorileri tekrar ziyaret etmek veya nihayet daha önce kaçırdığınız bir oyunu oynamak için harika bir yol haline getirir.


İşte Ekim 2021'de Game Pass'e gelecek en büyük oyunlar .Back 4 Blood, Cadılar Bayramı Için Eşli Zombi Aksiyonunu Zamanında Sunuyor


12 Ekim'de Konsol, Bulut ve PC'ye Geliyor


Left 4 Dead , Back 4 Blood'ın manevi halefi , bu ay çıktığında Game Pass'te mevcut olacak. İşbirlikçi birinci şahıs nişancı, zombi kıyameti ortamında insan Temizleyiciler veya zombi Ridden olarak savaşırken dört oyuncuya kadar yoğun bir anlatıma sahiptir . Özellikle, Back 4 Blood, karışıma sağlık ve dayanıklılık gibi şeyleri etkileyen bir kart tamircisi ekler .


Beyond Light, Destiny 2'Nin Bir Sonraki Genişletilmesine Hazırlanan Hayranlar Için Mükemmel


12 Ekim'de PC'ye geliyor


Öncesinde Cadı Kraliçesi 'ın serbest bırakma önümüzdeki yılın başlarında, Destiny 2'nin ' ın son büyük genişleme Oyun Geçiş katılıyor. 2020'nin sonlarında piyasaya sürülen Beyond Light , oyunun beşinci genişlemesidir ve oyuncuları Jüpiter'in uydularından biri olan Europa'ya gönderir. Bu donmuş dünyada Muhafızlar, Karanlığı intikam almak için kullanmayı planlayan Fallen Kell Eramis ile çalışan karanlık bir imparatorlukla yüzleşmek zorundadır. Onu durdurmak oyunculara kalmış - bu, Karanlığı kendileri kullanmak anlamına gelse bile. Beyond Light'ın eklenmesi, yeni veya süresi geçmiş Destiny hayranlarının yetişmesi ve bir sonraki adıma hazırlanmaları için mükemmel bir yoldur .


Riftbreaker Yeni Bir Yeni Nesil Bağımsız Deneyim Sunuyor14 Ekim'de Xbox Series X|S, Cloud ve PC'ye geliyor


Game Pass'e ilk gün gelen bir diğer oyun olan The Riftbreaker , nesiller arası piyasaya sürülmeyecek birkaç Xbox oyunundan biri olarak öne çıkıyor. EXOR Studios'un yeni oyunu, oyuncuların bilim adamı/komando kaptanı Ashley S. Nowak'ı kontrol ettiği aksiyon-RPG öğelerini içeren bir temel oluşturma, hayatta kalma oyunudur. Bir Mecha-Suit içinde uzak gezegen Galatea 37'ye seyahat ettikten sonra, Ashley bir üs inşa etmeli ve araştırma için numune toplamalı ve aynı zamanda düşmanlara karşı savaşta hayatta kalmalıdır. Riftbreaker şimdiden ödüller kazandı ve gelecek vaat eden diğer bağımsız oyunlarla birlikte sergilendi, bu nedenle Game Pass abonelerinin en başından itibaren oyuna katılabilmeleri harika.


The Good Life, Sektörün En Tuhaf Geliştiricilerinden Birinden Yeni Bir RPG'dir


15 Ekim'de Konsol, Bulut ve PC'ye Geliyor


Game Pass'te bu ay piyasaya sürülen bir diğer bağımsız oyun olan The Good Life , en çok tuhaf kült klasik Deadly Premonition'ı yaratmasıyla tanınan SWERY'nin en son oyunudur . Bu yeni oyun, oyuncuların mücadele eden Gazeteci Naomi Hayward'ı kontrol ettiği Rainy Woods'un çok daha parlak ortamı için karanlık (ve saçma) hayatta kalma korkusunu takas ediyor. Küçük bir İngiliz kasabasında farklı bir gizemi araştırırken, bir cinayet meydana gelir ve Naomi bunun dibine inmek zorundadır.


Ancak, bu kulağa çok basit geliyorsa, Naomi ayrıca bir köpeğe veya kediye dönüşme yeteneğini de kazanır ve araştırmasına yardımcı olmak için yeni yeteneklerini verir. İster Swery'nin önceki çalışmasının hayranı olun, ister sadece onun bir hayat simülasyonuna (ya da onun "Borç Geri Ödeme RPG'si" dediği şeye) bakışını merak ediyor olun, Game Pass, The Good Life'ın ne hakkında olduğunu görmek için harika bir yerdir .

0 görüntüleme0 yorum
bottom of page