top of page

Monster Hunter Rise Sunbreak Shogun Ceanataur Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Monster Hunter Rise: Sunbreak hakkında bir kaç bilgi geldi ve bunlardan biri de bu mavi yengeçin menüde olacağı.Capcom , Eylül Nintendo Direct'te Monster Hunter Rise için yeni bir açıklama yaptı . Sunbreak , bir sürü yeni yer, eşya ve en önemlisi canavarlar tanıtan oyun için bir genişleme yükseltmesi olacak. Genişleme gelecek yıla kadar gelmeyebilir, ancak Capcom bu yılki Tokyo Game Show sırasında bazı bilgileri açıkladı. Çok fazla değildi, ama yeni Elder Dragon, Malzeno için bir isim ve klasik bir canavarın geri geldiğini görme şansımız var - Shogun Ceanataur.Seriye yalnızca Monster Hunter World aracılığıyla giren oyuncular bu canavar yengeci tanımayabilir. Shogun Ceanataur ilk olarak düşük rütbeli kardeşi Daimyo Hermitaur ile birlikte Monster Hunter 2'de tanıtıldı ve en son Monster Hunter Generations Ultimate'da göründü . Sunbreak olacak Shogun Ceanataur ilk görünüşü daha yeni de Monster Hunter oyunu ve bir yengeç olsa bile, kendi kabuğunda birkaç hile vardır - genellikle bir canavar kafatası olduğunu.Bu kabuk, sandığınızdan daha zor hale getiriyor ve avcıların hazırlıklı olması gerekecek. Yeterli keskinliğe sahip olmayan silahlar çoğu noktadan kolayca sekecektir, bu da Shogun Ceanataur ile kafa kafaya savaşmanız gerektiği anlamına gelir, bu genellikle tehlikeli bir harekettir. Bununla birlikte, çekiçler ve av boynuzları, kemiğin arka tarafına kolayca vurabilir ve hatta ekstra ödüller için kabuğu kırabilir ve kırabilir. Bunun Sunbreak'te ne kadar zor olacağı henüz görülmedi. Kabuk, bu yengeçte kırılabilen tek şey değil, ama en kolayı.


Shogun Ceanataur'un sadece öfkelendiğinde daha tehlikeli hale gelen bazı kötü pençeleri var. Onları normal bir şekilde sallarken iyi bir menzile sahiptir ve zamanında yoldan çıkmayan avcılara oldukça fazla zarar verebilir. Ancak, bir kez öfkelendiğinde bu pençeler peygamber devesi gibi uzar ve daha da uzar ve ona çılgınca bir erişim sağlar. Bu modda, ayrıca önemli ölçüde daha fazla hasar verirler. Her pençe kırılabilir, ancak bunu yapmak zor ve bir kez daha birçok silah hemen sekecek. Daha eski oyunlarda, her iki pençeyi de kırmak, Shogun Ceanataur'u kalıcı olarak öfkeli moda sokmak anlamına geliyordu.


Bu düşmanın hareket etmek veya saldırmak için bir avcıya dönüp yüzleşmesine gerek olmaması , bunu sadece daha tehlikeli hale getirir . Bir avcı, sola veya sağa yuvarlanarak darbesinden kurtulabilir, ancak yengeçleri oldukça hızlı bir şekilde yürüyebilir ve pençelerinin önündeki her şey kesilebilir. Bunun da ötesinde, bir mağarada Shogun Ceanataur ile savaşıyorsanız, Shintaro Kojima ile yapılan eski bir röportaja göre, aslında idrar olan bir sıvı akışıyla uzun mesafeden saldırmak için duvara ve tavana sürünebilir. Bu, ıstakozların nasıl iletişim kurduğundan gelmiş olabilir. Shogun Ceanataur, yerdeyken de su püskürtebilir. Bazı harika savunmaları ve avcıları savunmasız alanlarından uzak tutmanın birçok yolu olan tehlikeli bir düşman.İçinde bir noktada bir Apex versiyonunu görebilirsiniz kadar çok canavar gibi, Shogun Ceanataur Ayrıca birkaç çeşit geldi Sunbreak . Silahlarına ve zırhına gelince , Shogun'un kabuk rengine sahip basit posta zırhı olan önceki oyunların geleneksel tarzını takip edip etmediği hakkında yazılacak bir şey yok. Öte yandan silahlar, Ceanataur'un pençelerinden sonra şekillendirildiklerinden oldukça havalı olma eğilimindedir. Görmek ilginç olacak diğer canavarlar eklenecektir içinde Monster Hunter Rise: Sunbreak diğer değişiklikler yolda.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page