top of page

The Witcher 3. Sezonu Çok Yakında Çekimlere Başlayacak

Netflix'in The Witcher'ı üçüncü sezona giriyor ve izleyicilerin beklediğinden çok daha erken çekimlere başlaması planlanıyor.Netflix'in The Witcher için hazırladığı pek çok harika şey var. Bunların arasında , showrunner Lauren S. Hissrich'in TUDUM sanal etkinliğinde resmi olarak duyurduğu üçüncü sezon da var. Sezon 2 henüz piyasaya sürülmemiş olsa da, hit-fantezi serisinin oyuncuları ve ekibi, hayranların düşündüğünden daha erken başlaması planlanan Sezon 3'ü planlamak için sıkı çalışıyor.Production Weekly'den bir liste, The Witcher Sezon 3'ün "Gizemli Canavarlar" çalışma başlığı altında "2022'nin ilk çeyreğinde" çekime başlayacağını ortaya koydu. İlginç bir şekilde yapım, 1. Sezonun çekildiği Arborfield Stüdyoları'ndan çok uzak olmayan Longcross Stüdyoları'nda da gerçekleşecek.


Haber Witcher Sezon 3 o Netflix hatta üçüncü sezon için gösteri yenilendi ettiğini bildirildi önce Temmuz ayında geldi. Bu konu sorulduğunda Hissrich, Sezon 3'ün yeşil ışık yakılmadığını açıkladı . Daha sonra, odak noktasının 2. Sezonun başarısını sağlamak olduğunu belirtti. 25 Eylül'deki TUDUM etkinliğinde, showrunner sonunda Sezon 3'ün yapım aşamasında olduğunu doğruladı ve fantezi evrenini genişletmek için bir dizi başka Witcher projesini duyurdu.


Açıklanan yan ürünlerden biri de bir anime projesi . Bunun The Witcher: Nightmare of the Wolf gibi bir uzun metrajlı film mi yoksa bir anime dizisi mi olacağı belirsiz . The Witcher: Nightmare of the Wolf , Andrzej Sapkowski'nin fantezi dünyasının ilk anime uyarlamasıydı ve Netflix'in ana serisine bir bağlantı görevi gördü. Vesemir'in hikayesini anlattı ve Kaer Morhen'in tarihini ve witcherlar ile Kuzey Krallıklarının insanları arasındaki ilişkiyi araştırdı .


Hissrich ayrıca aile dostu bir Witcher serisinin de geliştirilmekte olduğunu duyurdu . Birkaç ayrıntı verildi, ancak duyuru tek başına hayran kitlesini bölmek için yeterli görünüyordu ve bazıları bir çocuk şovunun The Witcher'ın temel temalarından hiçbirini barındıramayacağını savunuyordu .


The Witcher 2. Sezon yolda ve 1. Sezonun can alıcı sezon finalinden kısa bir süre sonra gerçekleşecek. İlk bölüm, Sapkowski'nin lanetli yaratık Nivellen'ı konu alan The Last Wish "A Grain of Truth" adlı kısa öyküsünden uyarlanacak. ve onun bruxa arkadaşı Vereena. Netflix'in uyarlaması, kısa öyküden farklı olarak, sonunda onunla birleştikten sonra Geralt ile Kaer Morhen'e seyahat eden ve kaderleri olan Ciri'yi içerecek. 2. Sezonun çoğunluğu , The Witcher'ın ana destanının ilk romanı olan Blood of Elves'in karakterlerini ve olaylarını uyarlayacak .

3 görüntüleme0 yorum

Yorumlar


bottom of page