top of page

The Witcher Showrunner Spinoffs, Anime ve Sezon 3'ü Duyurdu

Showrunner Lauren S. Hissrich, Netflix'in The Witcher dizisinin üçüncü sezonunun yanı sıra bir anime ve çocuklara yönelik bir proje göreceğini doğruladı.Netflix'in TUDUM etkinliğinde The Witcher showrunner Lauren S. Hissrich, hit-fantezi serisinin üçüncü sezonu ve çok daha fazlasını göreceğini doğruladı.


The Witcher'ın 2. Sezonunun en yeni fragmanına öncülük eden şovmen, Sezon 3'ün geliştirilmekte olduğuna dair söylentileri doğruladı. Bunun da ötesinde, Hissrich, Kıta'da çocuklara ve aileye yönelik bir projenin yanı sıra yeni bir animenin yapım aşamasında olduğunu duyurdu. Showrunner herhangi bir ayrıntı vermedi.Bu yazın başlarında , ertelenen ikinci sezonun henüz yayınlanmamasına rağmen The Witcher Season 3'ün zaten geliştirilmekte olduğu bildirilmişti . Ancak daha sonra üçüncü sezonun Netflix tarafından onaylanmadığı bildirildi.ve dizinin geleceğinin 2. Sezonun alımına ve performansına bağlı olduğunu söyledi. "Yani, şimdi yayın tarihimiz var. 17 Aralık'ta lansman yapacağız. Post prodüksiyonda yapılacak çok iş var, bu yüzden Los Angeles ve Londra arasında gidip geliyorum. bunu tamamlamak... Ve dürüst olmak gerekirse, şu anda tüm odak noktamız bu çünkü 3. Sezona sahip olma umudumuz varsa harika bir 2. Sezona ihtiyacımız var."


The Witcher söz konusu olduğunda bir çocuk şovu benzersiz bir konsept olsa da, Netflix daha önce şovun etkinliğinden en az bir asır önce geçen bir anime bağlama filmi olan The Witcher: Nightmare of the Wolf ile dizinin dünyasını genişletti , Wolf'un tarihinin Okulu'nda çok önemli bir zamanda. Film, The Witcher yazarı Beau DeMayo tarafından yazılmıştır ve gösterime girdiğinde eleştirmenlerden parlak eleştiriler almıştır.

2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page