top of page

The Witcher 2. Sezon Fragmanı Yennefer'ın Yeni Müttefikler Kazanmaya Nasıl Geldiğini Açıklıyor

The Witcher Sezon 2'nin en yeni fragmanı, Vengerberg'den Yennefer'in hikayesini ve bildirildiği gibi nasıl yeni müttefikler edineceğini anlatıyor.Vengerbergli Yennefer, Netflix'in The Witcher dizisinin sezon finalinde Sodden'de Nilfgaard güçlerini yok etmek dışında her şeye rağmen ortadan kayboldu . Bir süre akıbeti bilinmiyordu. Ancak bu, 2. Sezonun ilk fragmanında Yen'in düşmanı Fringilla Vigo liderliğindeki Nilfgaard tarafından yakalandığını ortaya çıkardığında değişti. Bununla birlikte, serinin prodüksiyonunun başlarından gelen raporlar, Yennefer'in olası, insan olmayan müttefikler yapacağı konusunda alay etti. Peki, Nilfgaardlı tutsaktan insan olmayanların dostuna nasıl gidecek? İkinci Sezon 2 fragmanı aradaki boşluğu doldurmuş gibi görünüyor.Buna girmeden önce, bu olası müttefiklerin kim olduğuna bir göz atalım. Şubat 2020'de, Yennefer'i oynayan aktör Anya Chalotra'nın, elfler gibi giyinmiş bir ekstralar ordusuyla çevrili sahneleri çektiği bildirildi. Biraz sonra, aynı sette aktör Tom Canton, Gümüş Kuleler'den Filavandrel olarak geri döndü . Bunların sadece herhangi bir elf olmadığı anlaşıldı. Netflix, birinde bir ormandaki bir afişin yer aldığı ve Sincaplar olarak da bilinen Scoia'tael amblemini taşıyan 2. Sezondan kareler yayınladığında bu doğrulandı .


Yani, Yennefer'in insan olmayanlar için savaşan gerilla grubuyla temas kurduğu açık. Chalotra, Ağustos ayında Yennefer'in "onu gerçekten değiştirecek" "olası olmayan ittifaklar" yapmaya geleceğini söyledi. Oyuncu, bu müttefiklerin kim olacağı konusunda ayrıntılara girmese de, elf ordusuna atıfta bulunduğu kesin.


Son fragman, ilk klibin hayranları bıraktığı bükülme üzerine inşa edildi. Yennefer, Fringilla tarafından yakalanır ve Nilfgaard ordusunun geri kalanıyla birlikte yürümeye zorlanır. Ormanda seyahat ederken, ordu, görünüşe göre birdenbire uçup giden oklarla saldırıya uğrar. Askerler düşer ve hem Fringilla hem de Yennefer yakalanır, daha sonra tahta bir arabada, muhtemelen Filavandrel'in beklediği Scoia'tael kampına nakledilirken görülür.


Sonunda tüm kamera arkası haberlerini izleyen hayranlar, Yennefer'in kaçacağını ve bir şekilde Ciri ile birleşeceğini biliyor. Chalotra, sette aktör Freya Allen ile birlikte, bir dizi temiz büyücü kıyafeti içinde ve savaş çamurunun dışında görüldü. Bunun Geralt of Rivia'dan nereye gittiği bilinmiyor. Ancak 2. Sezon fragmanı, Yennefer'in akıl hocası Tissaia de Vries'in kaderi hakkında ipucu veriyor.Fragmanda gösterilen kısa bir sahnede, bir büyücünün tutsak gibi görünen Cahir'e işkence yaptığı görülüyor. Büyücünün kim olduğunu ayırt etmek zor, ama elbisesi ve saçı, belki de Yennefer'ı bulmaya hevesli Tissaia olabileceğini gösteriyor. Yine de Tissaia'yı tanıdığı için muhtemelen bunu kabul etmek istemeyecektir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page