top of page

The Last of Us Part II Sackboy Make Over ile Şirinleşiyor

Naughty Dog'un acımasız The Last of Us Part II'sinin iki kahramanı Abby ve Ellie, yakında çıkacak olan bu Sackboy: A Big Adventure kostümlerinde çok sevimliler.Little Big Planet'in maskotuna adanmış sevimli bir platform oyunu olan Sackboy: A Big Adventure , The Last of Us Part II'ye sevimli bir dönüş getiriyor.


PlayStation UK tarafından paylaşılan görsel, The Last of Us Part II'nin kahramanları Abby ve Ellie'yi Sackboy'dan ilham alan kostümler olarak gösteriyor. Birbirine dikilmiş kıyafetler sevimli olsa da, detaylara gösterilen özen etkileyici; Ellie'nin tasarımı , burnu olması gereken yerin etrafında koşan çil kümesini bile destekliyor.Her iki kostüm de Sackboy: A Big Adventure'a geliyor . Başlık karakteri olarak, oyuncular çeşitli benzersiz kıyafetler giyebilir. Ellie ve Abby tasarımları, oyuna sahip olan herkes için ücretsiz bir güncelleme olarak eklenecektir. Bu kostümler harika görünse ve oyuncuların kendilerini ifade etmelerine izin verse de, paylaşılan görselde gösterilen araçlara rağmen oynanış üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.


Bu, ikonik PlayStation karakterlerinin Sackboy: A Big Adventure'da ilk ortaya çıkışı değil . PlayStation 5'e özel Ratchet & Clank: Rift Apart'ın lansmanını tanıtmak için Sony, Ratchet, Clank ve franchise'ın yeni üyesi Rivet'e dayalı kostümler ekledi .


Popüler Little Big Planet serisinin devamı olan Sackboy: A Big Adventure, oyunculara güçlü Topsy Turver makinesini inşa etmek için Craftworld'ü yok eden bir canavar olan kötü Vex'i durdurma görevi veriyor. Sackboy olarak oyuncular, basit bulmacaları çözerek ve platform oluşturma zorluklarını tamamlayarak çeşitli topraklarda renkli bir yolculuğa çıkacaklar. Oyun, Dawn French ve Richard E. Grant'in vokal yeteneklerini içeriyor.


The Last of Us Part II , Sackboy'dan daha farklı olamazdı . Gizli aksiyon oyununda yürek burkan bir anlatı, ürkütücü bir dünya ve acımasız bir savaş var. Zorlayıcı yazımı, seviye tasarımı ve etkileyici karakterleri ileneredeyse evrensel övgü kazandı.


Abby ve Ellie, 26 Eylül'de Sackboy: A Big Adventure'a katılacak . Oyun şu anda PlayStation 4 ve PlayStation 5'te mevcut . The Last of Us Part II yalnızca PS4'te mevcuttur ancak geriye dönük uyumluluk yoluyla Sony'nin daha yeni konsolunda oynanabilir.

2 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page