top of page

Stardew Valley: SquidFest Mini Festival Rehberi

Stardew Valley Güncellemesi 1.6'ya eklenen iki günlük mini festival SquidFest ile ilgili önemli ayrıntıları öğrenin.SquidFest , her zamanki sezonluk festivallerin yanı sıra Güncelleme 1.6'da Stardew Valley'e tanıtılan iki mini festivalden biridir . Adından da anlaşılacağı gibi SquidFest, Squid'i yakalamak etrafında dönen bir etkinliktir. Kalamarlar büyüleyici derin deniz canlılarıdır ve Stardew Vadisi'nde yakalanması en zor balıklardan biridir.


SquidFest etkinliği size çiftlikte öğütmekten hızlı bir kaçış sunuyor ve kalamar yemeniz ve harika ödüller kazanmanız için inanılmaz bir fırsat. Bu mini festivale nasıl katılıp ödülleri kapabileceğinizi merak ediyorsanız okumaya devam edin.Stardew Valley'deki SquidFest'e Nasıl Katılabilirsiniz?


SquidFest etkinliği her yıl Kış ayının 12'sinde ve 13'ünde gerçekleşir . Bu mini festival sabahın erken saatlerinde sabah 6:10'da başlıyor ve tüm gün sürüyor, size Kalamar'ı yakalayıp ödüllerle takas etmeniz için bolca zaman veriyor.


Bu mini festivale katılmak için Plajın kuzeybatı köşesindeki SquidFest standındaki balıkçıyı ziyaret etmeniz gerekiyor . Bu etkinliğin ana etkinliği Okyanusta balık tutmaya gitmek ve Kalamarlarla balık tutmaktır. İlginç bir şekilde ev sahibi, gün boyu balık tutabilmeniz için suya özel bir yem eklemiştir.


Her başarılı yakalama için 1 puan kazanacaksınız . Ne kadar çok Kalamar yakalarsanız, ödüller için o kadar çok puan kullanabilirsiniz. SquidFest ödüllerinizi almak için balıkçıyı ziyaret edin ve Kalamar Puanlarınızı değiştirin.


Stardew Valley'deki diğer festivallerden farklı olarak SquidFest sırasında mağazalar ve evler açık kalıyor ve zaman normal geçmeye devam ediyor.

Stardew Valley'deki Tüm SquidFest ÖdülleriSquidFest mini festivalinde dört kademeli ödül var: bronz, gümüş, altın ve iridyum. Her ödül kademesi için gereken Kalamar sayısı, sunulan özel ödüllerle birlikte günlük olarak değişir.


Gün

Aşama

Kalamar Gerekli

Olası Ödüller

1. Gün - 12. Kış

Bronz

1

20x Lüks Yem

Gümüş

3

10x Kış Tohumu, 2x Gizemli Kutu ve 1x Dish O' The Sea

Altın

5

1x İnci ve 3x Kahve

İridyum

8

1x Kalamar Çocuk Tablosu, 1x The Art O' Crabbing, 3x Gizemli Kutu ve 1x Deniz Köpüğü Pudingi

2. Gün - 13. Kış

Bronz

2

1x Tuzak Bobberi

Gümüş

5

15x Kış Tohumu, 3x Gizemli Kutu, 1x Dish O' The Sea

Altın

7

1x Hazine Sandığı, 3x Triple Shot Espresso

İridyum

10

1x Kalamar Şapkası, 1x The Art O' Crabbing, 3x Gizemli Kutu ve 1x Deniz Köpüğü Pudingi

Yem Yapıcıyı kullanarak Kalamar Yemi hazırlamanız tavsiye edilir, çünkü bu, gerekli Kalamarları yakalamak için gereken süreyi önemli ölçüde azaltacaktır.
38 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page