top of page

Gerçek Manga Hayranları için Romantik Manhwa Önerileri

Romantizm en popüler manhwa türüdür ve manga okuyucularının zevk alması için bol miktarda materyal sunar, işte manga hayranları için en iyi romantizm manhwaları.Romantik manhwa , çekici sanat eserleri ve iç ısıtan hikaye hatlarıyla giderek daha popüler hale geldi. Uzun zamandır manga hayranları, renkli sanat eserleri ve soldan sağa okunan dijital platformlarla kendilerini farklılaştıran bu Kore çizgi romanlarına akın ediyor. Zaten bir Japon manga hayranıysanız, manhwa'ya başlamak için en iyi Kore aşk dizileri burada.


Cheese In The Trap, Kolej Romantizmi ManhwaSon derece başarılı bir k-drama uyarlaması olan popüler bir webtoon olan Cheese in the Trap , manhwa'ya başlayan manga okuyucuları için mükemmel bir romantizm dizisidir . Bu webtoon'da, finansal olarak mücadele eden çalışkan bir üniversite öğrencisi olan Seol Hong ve herkesin Bay Mükemmel dediği Taerang Grubu'nun zengin varisi Yoo Jung yer alıyor. Seol'ün hayatı, Jung'la tanışıp arkadaş olduktan sonra, nazik görünüşünün ardındaki manipülatif doğası nedeniyle daha da zorlaşıyor.


Seol, ondan uzaklaşmak için üniversiteye ara verir. Ta ki okul aniden ona maddi durumu nedeniyle reddedemeyeceği bir burs verene kadar. Ancak, Jung onu hemen okulda bulur ve ona romantik bir ilgi duyar, bu da ilişkilerini ve olay örgüsünü daha da karmaşık hale getirir. Cheese in the Trap , tamamlanmış bir manhwa'dır ve artık Webtoon platformunda okunabilir ve fiziksel kopyaları Amazon'da mevcuttur.


What’s Wrong With Secretary Kim?, Bir Ofis Romantizmi


Sekreter Kim'in Sorunu Ne? ofis romantizmlerinin hayranları için mükemmel bir manhwa . Lee Young-joon, Yuil Group'un narsist başkan yardımcısıdır ve sekreterinin dokuz yıl onun için çalıştıktan sonra ayrılmak istediğini fark eder. Kim Mi-so, sekreter olarak işi hayatını tamamen tükettiği için istifa etmek istiyor, fazla mesai yapmak ise birini bulma ve evlenme isteğinden oluşan kişisel hayatını mahvetmişti.


Ancak, Young-joon onun gitmesine izin vermek istemez; ona bir terfi ve onun yerine onunla evlenme şansı sunuyor. Onu sekreteri olarak tutma umuduyla sadece çaresizlikten hareket ettiğine inanarak teklifini reddediyor. Birkaç yanlış iletişime rağmen, gerçek aşk karmaşık ilişkilerini tüketmekle tehdit ediyor. Hayranlar, Sekreter Kim'in Sorunu Nedir?'i okuyabilir. hem Tapas hem de Tappytoon platformlarında.


Orange Marmalade, Bir Vampir Romantizmi ManhwaFor vampir romantizm hayranları , Portakal Marmalade Manhwa bir dünyada nerede insanlar ve vampirler bir arada gerçekleşir. Vampirler neredeyse yok olacak şekilde avlandıktan sonra, sonunda vampirlerin insan kanına olan arzularına rağmen yalnızca domuz kanını içerek toplumla kaynaştıkları bir barış anlaşması yapıldı.


Barış anlaşmasına rağmen, insanlar hala vampirleri küçük görüyor ve artık var olmamalarını diliyor. Bu düşmanca ayrımcılık, dizinin kahramanı Baek Ma-ri'yi vampir kimliğini saklamaya zorlar. Ancak, karşı konulmaz kana sahip popüler ve çekici bir basketbol oyuncusu olan Jae-min ile tanıştığında tüm hayatı değişmekle tehdit eder. Orange Marmelade , Webtoon platformunda okunabilen tamamlanmış bir romantizm manhwa'sıdır.


My Gently Raised Beast, Başrolde Şekil Değiştiren Erkek Başrol


Benim Nazikçe Yükseltilmiş Canavarım , şekil değiştiren bir erkek başrol ve çocukken tesadüfen tanışan Blondina adında genç bir prensesi canlandırıyor. Amon, İlahi Leopar Klanının bir üyesidir ve çok geçmeden liderleri olur, böylece istediğini yapabilir. Ancak, özellikle güçlü ve şiddetli olduğu bilinen nadir ve kötü şöhretli bir kara leopardır. Bu sırada Blondina, kendisini evinde gibi hissetmeyen ve kendisine tepeden bakan asil kardeşleri olan bir şatoda mücadele eder.


Amon, Blondina'nın parlayan zırhlı şövalyesi gibi davranır ve ona yanlış yapan herkesi tehdit ederken, onların çiçek açan romantizmi sonunda insanlar ve ilahi canavarlar arasında barışı sağlama umudu sunar. İlk olarak bir manhwa romanı olarak yaratılan hayranlar, her Pazar yeni bölümlerle Webtoon platformunda My Gently Raised Beast'e ayak uydurabilir.


I Love Yoo, İki Zıt Kardeş Ve Bir Aşk İlgisine SahipSon derece popüler bir drama ve romantik manhwa olan I Love Yoo , Shin-Ae Yoo adında fakir ve şanssız bir kadın kahramanı canlandırıyor . Talihsiz yaşam koşulları göz önüne alındığında, Shin-Ae antisosyal hale gelir ve aşka yemin eder. Bir gün, yanlışlıkla içkisini Yeong-Gi'ye fırlattıktan sonra birbirlerini küçümseyen iki zengin erkek kardeşle tanışır. Yeong-Gi parlak, dışa dönük bir kişiliğe sahipken ve içine kapanık Shin-Ae ile hemen arkadaş olmaya çalışırken, kardeşi tam tersidir. Kousuke Hirahara, aile işine odaklanabilmesi için arkadaşlıkları ihmal eder, bu da onu soğuk ve peşinde koşan biri yapar. Ancak Kousuke, kaderi kardeşlerle daha da iç içe geçtiği için Shin-Ae'yi ailelerinin şirketinde işe alır. Yoo'yu Seviyorum her Cuma yeni bölümleriyle Webtoon platformunda okunabilir.

47 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page