top of page

Enshrouded Fell Commander Bow Nereden Alınır (En İyi Başlangıç Yayı)

Fell Commander Bow, düşmanın ulaşamayacağı yerde kalmayı tercih eden Enshrouded oyuncuları için erken dönemde harika bir yükseltmedir. Bunu nasıl elde edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.Yaylar, Enshrouded'da aradığınız karakterin türüne bakılmaksızın mükemmel menzilli silahlar sağlar . Bununla birlikte, beceri ağacında El Becerisine ve menzilli silah pasiflerine yoğun bir şekilde odaklananların düşünecek daha çok şeyi vardır ve buna yanlarında taşıdıkları ekipmanlar da dahildir.


Fell Commander Bow, Enshrouded haritasındaki belirli bir konumdan garantili olarak düşen efsanevi seviye bir silahtır . Söz konusu bölge yeni karakterlere en uygun bölge olmayabilir, ancak Lv.'ye yakın olan herkes için kesinlikle ziyaret etmeye değer. 15 bölge. İşte onu alabileceğiniz yer.


Düşen Komutan Yayı Nerede Bulunur?Bu efsanevi yayı elde etmek için Revelwood bölgesinde, özellikle de Shroud ile kaplı kuzey kısmında bir Fell Thunderbrute'u yok etmeniz gerekecek. Aradığınız İÇN , Pikemead Menzili'nin hemen batısında bulunan Antik Köprü'dür . Kuzeyin Muhafızı setini almayı düşünüyorsanız buraya da gitmenizi şiddetle tavsiye ederiz.


Antik Köprü'ye ulaşmak çok fazla yürüyüş gerektirecektir. Buradaki en yakın hızlı seyahat noktası Revelwood Antik Kulesi'dir; oradan çıkıntıdan atlayın ve hafifçe kuzeydoğuya doğru süzülün. Kefenin içinde zaman kaybetmemek için Alev Tapınaklarının bulunduğu küçük dağa inmeye çalışın.


Hedefe vardığınızda yol kenarındaki terk edilmiş kampta bir grup Fell düşmanı tarafından karşılanacaksınız. Savaşmak yerine onları ve Thunderbrute'u geçip kirli su yolunun ortasındaki Shroud Root'a doğru ilerleyin. Kendinize biraz nefes alma alanı açmak için onu doğrayın ve eğer şanslıysanız Thunderbrute suyun içinde size ulaşmaya çalışıyor olmalı. Onu menzilli silahlarla vurun, ancak ganimeti kaybetmemek için son darbeyi sağlam zemine ulaştığında yaptığınızdan emin olun.


Fell Commander Bow İyi mi?Fell Commander Bow, Sv 15'lik bir silahtır ve her zaman bu özel Thunderbrute'tan düşer. Ayrıca anladığımız kadarıyla her zaman aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir:


  • Vicious - Backstab hasarını %20 arttırır.

  • Precise – Kritik Vuruş Şansını %5 artırır.

  • +4 Shroud Magic Hasarı (değer kopyalar arasında değişebilir)

  • Dayanıklılık Sülüğü - İsabet halinde dayanıklılık olarak %5 hasar kazanın.

  • Acımasız - Kritik Vuruş Hasarını %20 artırır.


Yay ayrıca 16 temel hasarla başlar. Ancak yaylarla verdiğiniz hasarın büyük bir kısmı El Becerisi durumunuza, kullandığınız cephane türüne ve zayıf noktalara vurup vuramayacağınıza bağlıdır. Ranger yapısını çalıştırıyorsanız , hasar çıktınızın zarar görmemesi için her zaman yapabileceğiniz en iyi okları kullanmalısınız.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page