top of page
Namecard_Banner_Yoimiya_Auratus_Spark.png
Son reankarne kapak.png
GÖREV KİTAP KAPAĞI.png

Yeni Seriler Çıktı!

Dünyanın En İyi Assassin Animesinin İlk Altı Dakikasını İzleyin

Crunchyroll, The World's Finest Assassin Gets Reencarnated in Another World in aristocrat olarak karanlık fantezinin ilk altı dakikasını yayınladı.Yeni anime dizisi The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat 6 Ekim'de yayınlandı ve Crunchyroll , izleyicilerin önizlemesi için dizinin ilk altı dakikasını çevrimiçi olarak yayınladı.Video, genç kızların Marquess Collide'ın gözetimi altında zengin yaşlı adamlara satıldığı bir insan müzayedesiyle başlıyor; ancak, iki büyülü suikastçı müzayedenin katılımcılarını ve personelini öldürmeye başlar ve köleleştirilmiş kızları serbest bırakır. The World's Finest Assassin'e yapılan bu giriş , animenin temalarına ve politikalarına bir bakış sağlarken aynı zamanda yoğun, fantastik dövüşünü de gözler önüne seriyor.


Rui Tsukiyo ve Reia tarafından aynı adı taşıyan orijinal hafif roman serisi, ilk olarak Temmuz 2018'de kullanıcı tarafından oluşturulan yayıncılık web sitesi Shōsetsuka ni Narō'da serileştirildi. Daha sonra Kadokawa Shoten tarafından satın alındı ​​ve Kuzey Amerika dağıtımı için Yen Press tarafından lisanslandı ; dizi şimdiye kadar altı ciltlik içerik üretti.


The World's Finest Assassin'in hikayesi, soylu bir ailenin varisi ve itibarlı suikastçı Lugh Tuatha Dé'yi takip ediyor. Önceki yaşamında, Lugh dünyanın en büyük suikastçısıydı ve ölümü üzerine, bir tanrıça onu başka bir dünyaya reenkarne eder, böylece onun yıkımını önleyebilir. Lugh, eski yaşamının anılarını, becerilerini ve deneyimlerini kullanarak, sonunda başkasının aracı olarak kullanılmamak için dolu dolu yaşamaya çalışır.


Silver Link ( My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! , Restaurant To Another World ) ve Studio Palette ( Yu-Gi-Oh! Sevens , Deca-Dence ) gösterinin yapımında işbirliği yapıyor. Anime endüstrisinin emektarı Masafumi Tamura ( Wise Man's Grandchild , Sengoku Collection ), The World's Finest Assassin'i Katsuhiko Takayama ile birlikte ( Miss Kuroitsu From the Monster Development Department , Looking Up At The Half-Moon ) yönetiyor , Eri Nagata ( Leviathan: Son Savunma , Akiba'nın Gezisi: Animasyon) Karakterler tasarımı ve Michi Takigawa ( Bu yanlış bir Dungeon'da Yukarı Kızlar Alış deneyin mı ? , Bir Başarısız Knight Şövalyelik düzenleme taşıma).The World's Finest Assassin'in kadrosunda Kenji Akabane ( Komi Can't Communicate , Boruto: Naruto Next Generations ), Reina Ueda ( Tsukimichi Moonlit Fantasy , Wandering Witch: The Journey of Elaina ), Yūki Takada ( Bloom Into You , New Game!! ) ve Shino Shimoji ( Seçim Projesi , Vanitas Vaka Çalışması ).


The World's Finest Assassin Gets Reencarnated in Another World as an Aristocrat , The Night Beyond the Tricornered Window , Platinum End ve Build Divide -#00000 (Code Black)- ile birlikte Crunchyroll'un şu anki anime sezonunun bir parçasıdır . İlk bölüm çarşamba günleri yeni bölümleriyle platformda yayında.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
fantastik ürünler_edited.jpg
bottom of page