top of page

Amazon'un Zaman Çarkı Dizisi, Witcher Aktörlü Ana Karakteri Yeniden Şekillendirdi

Barney Harris'ten Mat Cauthon, Amazon'un The Wheel of Time dizisinin ikinci sezonunda, The Witcher oyuncusu Dónal Finn'in rol alacağı yeniden şekilleniyor.The Witcher'dan bir aktör, Amazon'un The Wheel of Time'ına 2. Sezon için önemli bir karakterin yeniden düzenlenmesinde katıldı .


Göre son tarih , Witcher yıldızı Donal Finn Amazon orijinal serinin ikinci sezonunda Mat Cauthon olarak Barney Harris yerini alacak. Hayranlar Harris'in Mat Cauthon'unu Sezon 1 19 Kasım'da başladığında görecek olsa da, yeniden düzenleme için bir neden verilmedi.Zaman Çarkı dizi sorumlusu Rafe Judkins, yakın zamanda Cauthon, Rand al'Thor ve Perrin Aybara'nın oyuncu kadrosuna neler girdiğini tartıştı. Judkins, "Mat ve Perrin, yardımcı karakterlerden çok daha fazlasıdır" dedi. "Bazen insanlar bu karakterlere gerçekten aşık olmadıklarını hissettiler, daha sonraki kitaplardan bazılarında onları gerçekten tanıyıp dünya üzerindeki bakış açılarını görene kadar. Umarım dizide, en başından itibaren – Marcus ve Barney o kadar güçlü performanslar sergiliyorlar ki, onlar en baştan grubun bir parçası."


"Rand ile, sadece karakterin iyiliğini değil, aynı zamanda komplikasyonları da gerçekten ortaya çıkaran ve dağlarda çoban olan ve kendisine verilen bu macerayı asla istemeyen bu adamı gerçekten somutlaştıran bir oyuncu bulmak istedik." dedi.


New York Comic Con, 8 Ekim Cuma günü saat 14:30'da EDT'de The Wheel of Time için bir panel içerecek . Oyuncular, dizinin ilk sezonuna girerken beklentilerin yanı sıra dizinin nasıl hayata geçirildiği konusunda hayranların bilgi vermesine izin veren şovmen Rafe Judkins ile birlikte hazır olacak.


Zaman Çarkı, 19 Kasım'da Amazon Prime Video'da başlıyor.

1 görüntüleme0 yorum

Komentáře


bottom of page