top of page

Zaman Çarkı Patronu, Erkek Çocuk Üçlüsü için Oyuncu Seçimlerini Bozuyor

Zaman Çarkı dizi sorumlusu Rafe Judkins, serinin üç önemli karakteri Rand, Mat ve Perrin için doğru oyuncuları bulmayı tartışıyor.Showrunner Rafe Judkins, Amazon'un destansı fantastik dizisi The Wheel of Time'da Emond's Field'dan üç genç adamı oynamak için seçilen aktörler hakkında fikir verdi .


Den of Geek ile yakın tarihli bir röportajda Judkins, ilk olarak, kızıl saçları onu köyünde öne çıkaran tereddütlü çoban Rand al'Thor'u bulma yaklaşımını açıkladı. "Rand ile, sadece karakterin iyiliğini değil, aynı zamanda komplikasyonları da gerçekten ortaya çıkaran ve dağlarda çoban olan ve kendisine verilen bu macerayı asla istemeyen bu adamı gerçekten somutlaştıran bir oyuncu bulmak istedik." dedi.Diğer iki çocuğa gelince - sessiz demirci Perrin Aybara ve alaycı Matrim Cauthon - Judkins, oyuncu kadrosu sayesinde ekrana iyi bir şekilde çevrileceklerini umuyor. Dizinin başındaki kişi, "Mat ve Perrin yardımcı karakterlerden çok daha fazlası" dedi. "Bazen insanlar, onları gerçekten tanıdıkları ve dünya üzerindeki bakış açılarını gördükleri sonraki kitaplardan bazılarına kadar bu karakterlere gerçekten aşık olmadıklarını hissettiler. Umarım dizide, en başından itibaren – Marcus ve Barney öyle güçlü performanslar sergiliyorlar ki, onlar grubun en baştan bir parçası."


Üç karakterin çok farklı kişilikleri ve farklı kaderleri var, ancak hepsi hikayeye aynı şekilde giriyor, ortak yaşları ve konumları onları Rosamund Pike'ın Aes Sedai karakteri Moiraine'in ilgisini çekiyor . Josha Stradowski Rand'ı oynayacak, Marcus Rutherford Perrin ve Barney Harris Mat olarak üçünü tamamlayacak. Üç genç oyuncunun hepsi, Robert Jordan tarafından yaratılan 14 romandan oluşan fantastik dizinin bu uyarlaması için oyuncu kadrosuna alınmadan önce daha kısa dizilerde, uzun metrajlı bölümlerde veya kısa film çalışmalarında rol aldı.


Judkin'in diğer röportajlardaki oyuncu kadrosu hakkındaki yorumlarına ve benimsenen hızlandırılmış hikaye anlatımı yaklaşımına dayanarak, küçük bir köyden gelen çocuklar, Egwene al'Vere (Madeleine Madden) ve Nynaeve al'Meara (Zoe Robins) ile birlikte bir macera yaşıyorlar. ve onları oynayacak oyuncular da öyle.


Zaman Çarkı, Rand, Mat ve Perrin'i 19 Kasım'da yalnızca Amazon Prime Video'da gösterime girecek olan yolculuklarına gönderecek.

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page