top of page

Zaman Çarkı, Amazon'un New York Comic Con Dizilişinde Manşet Oldu

Zaman Çarkı, Amazon'un New York Comic Con panel programında The Expanse ve I Know You What You Last Summer ile birlikte manşet olacak.Amazon, New York Comic Con'a gidiyor ve beraberinde en büyük şovlarından bazılarını getiriyor.


Akış devi Pazartesi günü New York Comic Con için planlarını açıkladı ve uzun zamandır beklenen Wheel of Time serisinin sunumunun önemli bir parçası olacağını açıkladı. Ayrıca Amazon'un kadrosunda The Legend of Vox Machina , The Expanse , I Know What You Did Last Summer ve Hanna adlı animasyon dizileri de yer alıyor .Misafirler, 8 Ekim Cuma günü saat 11:00'de EDT'de ana sahnede Amazon'un The Legend of Vox Machina paneline göz atabilecekler . Panel, içki içmeye ve kavga etmeye düşkün bir uyumsuzlar grubu olan Vox Machina'ya odaklanan yetişkin serisine ilk bakış sunacak. Amazon'un The Legend of Vox Machina sunumunun ardından , hayranların favorisi bilim kurgu dizisi The Expanse , oyuncuları ve yaratıcıları, dizinin gelecek altıncı sezonunu tartışmak için 12:45 EDT'de Room 411'de bir araya getirecek.


Amazon'un dizisindeki en büyük oyun olan The Wheel of Time , 8 Ekim Cuma günü saat 14:30'da EDT'de ana sahneyi devralacak. Yazar Robert Jordan'ın çok satan fantastik romanlarına dayanan dizi, 2018'den beri Amazon'da geliştiriliyor ve aktör Rosamund Pike 2019'da diziye katılıyor. Dizinin oyuncuları ve showrunner'ı dizinin ne olduğunu tartışmak için hazır olacak. The Wheel of Time nihayet Kasım ayında gösterime girdiğinde hayranların neler bekleyebileceğinin yanı sıra diziyi hayata geçirmek istiyor .


Amazon ayrıca, I Know What You Did Last Summer ve üçüncü sezonuyla geri dönen Hanna'nın yeniden çevrimi için paneller hazırladı . Amazon'un Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum'a daha yakından bakmak isteyenler için , dizi 8 Ekim Cuma günü 16:30 EDT'de Room 405'i devralacak. Hem oyuncular hem de yaratıcılar, 15 Ekim'deki galasından önce gelecek diziyi tartışmak için katılacaklar.Amazon için son panel , 9 Ekim Cumartesi günü saat 15:30 EDT'de Room 405'te gerçekleşecek olan Hanna olacak . Oyuncular ve yaratıcılar, gösterinin bu sonbaharda başlayacak olan üçüncü sezonunun önizlemesini yapmak için hazır olacaklar.


Tüm paneller NYCC'nin resmi web sitesi ve FindTheMetaverse.com üzerinden canlı olarak yayınlanacak .

4 görüntüleme0 yorum

Comentarios


bottom of page