top of page

Yeni Barbie Video Oyunu Duyuruldu

Nispeten yakın zamanda piyasaya sürülecek yeni bir Barbie video oyunu var, bu da 2023 filminin hayranlarının sabırsızlıkla bekleyebileceği anlamına geliyor.  • Bu yıl Rollic'in yeni bir Barbie mobil oyunu geliyor.

  • Filmle olası bağlantı oyun satışlarını artırabilir.

  • Oyun, hiper-gündelik ve canlı hizmet oyun pazarlarından yararlanarak sürükleyici bir deneyimi hedefliyor.


Yeni bir Barbie mobil oyunu yolda ve oldukça hızlı bir şekilde piyasaya sürülecek. Barbie markasının hayranlarının yanı sıra 2023 filminin hayranlarının da sabırsızlıkla bekleyeceği bir şey olabilir . Zynga'nın sahibi olduğu geliştirici Rollic ektedir. Geçtiğimiz Temmuz ayında Greta Gerwig'in Barbie'si 1,4 milyar dolar kazandı. Film, Barbie ve Mattel markalarına olan ilgiyi yeniden canlandırmış gibi göründüğünden ve yararlanılabilecek pek çok malzeme olduğundan , Mattel'in neden Barbie'nin başarısından yararlanmak istediğini anlamak kolaydır .


Yönetmen Greta Gerwig'in mi yoksa başrol oyuncusu Margot Robbie'nin mi projeye dahil edilip edilmeyeceği hala bilinmiyor, ancak bunu akılda tutarak oyunun ayrıntılarını çıkışa yaklaştıkça görmek ilginç olacak. Gerwig ve Robbie'nin katılımı şüphesiz satışları artıracak ve hayranların ürüne olan güvenini artıracaktır. Oyunun önermesine gelince, filmde sunulan dünya, filmin olay örgüsüne paralel veya sonrasında yeni ve ilginç olay örgülerinin ortaya çıkması için pek çok fırsat sunabilir. Ancak "Barbenheimer" gibi onu bu noktaya kadar taşıyacak bir trend olmadan bu heyecanı yeniden yaratmak zor olabilir.


Mattel, popüler mobil oyun şirketi Zynga'nın sahibi olduğu Rollic ile ortaklığını duyurdu. Yapılan duyuruya göre yeni Barbie oyunu bu yıl çıkacak. Mattel Global Dijital Oyun Başkanı Mike DeLaet, Block Breaker Miner, Arrow Fest ve Block'em All gibi oyunların geliştiricisi Rollic'in daha önce 22 oyuna sahip olması nedeniyle "her yaştan hayranlar için sürükleyici eğlence" sunmaya ilgi duyduğunu belirtti. ABD Apple Store'un 1. ve 2. sıraları. Açıklamada hiper-gündelik ve canlı hizmet oyun pazarına girme vizyonu ayrıntılarıyla anlatılıyor .


Yeni Barbie Oyunu Filme Bağlanacak mı?Rollic CEO'su Burak Vardal, bu ortaklığın "bu ikonun en son versiyonunu mobil oyunlara" getirmeye odaklandığını, dolayısıyla oyunun filmle bağlantılı olma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti. Ancak ne ölçüde ve ne tür senaryolar üreteceği bilinmiyor. Tabii ki, oyunun Barbie dünyasına odaklanmasına rağmen , önceki Barbie filmlerinin bilgisiyle etkileşim kurmanın birçok yolu var .


Rollic ve Mattel'in geniş bir izleyici kitlesini kendine çekme, hayranları uzun süre kendine bağlama ve sürekli olarak ilginç şeyler yapma konusunda paylaştığı ilgi göz önüne alındığında, buna bakmak ve Pokemon GO gibi oyunlarla paralellikler görmek , hatta hatta bunu görmek kolaydır. yeni duyurulan Pokemon Trading Card Game Pocket . Mattel, Barbie'nin ne kadar büyük olduğunun ve ne kadar daha büyük olabileceğinin farkında ve bu fırsatı kaçırmak istemiyor.

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments