top of page

WoW Keşif Sezonu: Dark Rider Rune Quest Çözüm Yolu

Dark Riders, WoW SoD'da oyuncuların her sınıf için bir Rune'un kilidini açmak için bulmaları ve yenmeleri gereken yedi yeni elit düşmandır.WoW SoD Phase Two'nun çıkışıyla birlikte her sınıfın toplayabileceği en az altı yeni Rün eklendi. Birinci Aşamada olduğu gibi, her sınıfın aynı görev serisine bağlı bir Rune'u vardır; SoD Aşama İki için bu , Dark Rider görev serisidir.


Grizzby için bir sürü rastgele öğeyi öğütmek için etrafta koşmak yerine , oyuncuların tüm SoD Dark Rider'ları bulmak ve yenmek için grup oluşturmaları gerekiyor. SoD Aşama İki Dark Rider Rune görev serisine ilişkin bu kılavuz, göreve nasıl başlayacağınızı, yapmanız gerekenleri ele alıyor ve dünya çapındaki her Dark Rider konumunu ayrıntılarıyla anlatıyor.


Dark Rider Rune Quest Temel Çözüm YoluDark Rider SoD Görevine Nasıl Başlanır


SoD Dark Rider görev serisini başlatmak için oyuncuların Doğu Krallıklarının en güneydoğusundaki Deadwind Geçidi'ne gitmeleri gerekecek. Darkshire'ın doğusundaki Duskwood'a sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde olduğundan, Alliance oyuncuları buraya ulaşmak için en kolay zamanlardır. Horde oyuncularının Stranglethorn'a gitmeleri, kuzeye Duskwood'a gitmeleri ve ardından Deadwind Pass girişine doğru ilerlerken Alliance NPC'lerinden kaçınmaları gerekecek.


Ölümcül yüksek seviyeli çetelerden kaçınarak bölgenin kuzeyindeki yolu takip edin ve Acılar Bataklığı'nın girişinden hemen önce kuzeye giden bir yol arayın. Ariden Kampını burada, bölgenin kuzeydoğu kısmında ve bir Dalaran Ajan NPC'sini bulmalısınız. Yakındaki Kara Süvarileri ortaya çıkarabilecek bir eşya olan Ariden'in Mührünü almak için onlarla konuşun ve tam olarak ne yapmanız gerektiğine dair ayrıntılar alın .


Her Dark Rider'ı Bulun ve Dalaran Ciltlerini Toplayın


Dark Rider görevinin amacı, Azeroth'a yayılmış yedi kayıp Dalaran Kitabını toplamaktır. Dark Riders'ın her biri, tek başına (hatta ikili olarak) son derece zor olan Seviye 41 Elit düşmanlardır. Ya sizinle birlikte her konuma seyahat edecek dengeli bir gruba sahip olmanız ya da her SoD Dark Rider konumunda yeni bir grup bulmanız gerekecek .


Bir Dark Rider'ın yakınında olduğunuzda, oyun içinde karakterinizin üzerinde beliren bir çift gözle temsil edilen Dark Presence adlı bir zayıflatma alırsınız. Yakındaki bir Dark Rider'ın tam yerini ortaya çıkarmak için bu belirdiğinde Ariden'in Mührünü kullanın. Yenildikten sonra her Dark Rider, Dalaran Tome öğesinin farklı bir versiyonunu düşürecek .


Yedisini de toplayın, ardından Deadwind Geçidi'ndeki Ariden Kampına dönün; onları Dalaran Ajanına dönüştürdükten sonra sizi bir Tedarik Çantasıyla ödüllendirecekler. Sınıfınıza özel bir Rune almak için bu çantayı açın.


Tüm SoD Dark Rider Konumları


1: Arathi Highlands Dark Rider Konumu2: Badlands Dark Rider Konumu3: Barrens Dark Rider'ın Konumu4: Desolace Dark Rider Konumu5: Duskwood Dark Rider Konumu6: Deadwind Geçidi Dark Rider KonumuSoD'daki Tüm Dark Rider Rünleri
2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page