top of page

Wingardium Leviosa! Harry Potter, HBO Max'te Bir Ay Sonra Peacock'a Dönüyor

Peacock, sekiz Harry Potter filminin tamamının HBO Max'teki kısa sürelerinin ardından 15 Ekim'de akış platformuna geri döneceğini duyurdu.Büyülü oranların tersine çevrilmesiyle, sekiz Harry Potter filminin tümü , HBO Max'te yalnızca yaklaşık altı hafta geçirdikten sonra Peacock'a geri dönecek.


Geçen yıl boyunca, Warner Bros. Pictures'ın Harry Potter filmlerinin yayın hakları çekişme içindeydi ve birden fazla yayın hizmeti arasında gidip geliyordu. Dizi NBC'nin Peacock en çok zaman harcamış, ancak erken Eylül ayında, Potter filmleri göç WarnerMedia HBO Max. Ancak Peacock, ünlü büyücülük ve büyücülük destanının bu sonbaharda "Peaktober" dizisinin bir parçası olarak NBC'nin sahip olduğu akış platformuna geri döneceğini duyurdu. 15 Ekim'den itibaren, sekiz ana hat Harry Potter filmi bir kez daha Peacock'da yayınlanmaya hazır olacak.Geri dönen koleksiyonda Harry Potter ve Sihirbazın Taşı , Harry Potter ve Sırlar Odası , Harry Potter ve Azkaban Tutsağı , Harry Potter ve Ateş Kadehi , Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı , Harry Potter ve Yarısı yer alacak. -Kanlı Prens ve Harry Potter ve Ölüm Yadigarları'nın her iki bölümü . Daha önce olduğu gibi, son Potter prequels Fantastik Beasts ve nerede onları bulmak için ve fantastik Beasts: Grindelwald Suçları dahil edilmez, başka bir yere bakmak için onları izlemek isteyen hayranları zorlayarak.


HBO Maksimum birinci barındırılan Harry Potter platformu Mayıs 2020 yılında başlatılan, ama ne zaman destan akışı hakları sona platformu terk dizi neden üç ay sonra. Filmler daha sonra Peacock'a taşındı ve burada iki kez HBO Max'e dönene kadar kaldılar: bir kez Haziran 2021 ayı için ve tekrar 1 Eylül - 15 Ekim arasındaki mevcut çalışması için.


JK Rowling'in çılgınca popüler kitaplarından uyarlanan Harry Potter filmi uyarlamalar ilk 2001 yılında prömiyerini Harry Potter ve Felsefe Taşı ( Harry Potter ve Felsefe Taşı ABD'de ), son zamanlarda alınan 20. yıldönümü yeniden yayımı . Warner Bros. Pictures daha sonra, Harry Potter ve Ölüm Yadigârları - Bölüm 2 2011'de hikayenin üstünü kapatana kadar neredeyse yıllık taksitler yayınladı . Destansı genç yetişkin fantezi hikayesindeki her giriş, gösterime girdiğinde iyi karşılandı ve hayranlar hala hangi film konusunda fikir ayrılığına düştüler. destanın en iyisidir. Harry'nin arkasındaki aktör Daniel Radcliffe bile yakın zamanda bir Potter filmi ilan etti. kişisel favorisi olarak.


Büyücü Dünyası filmleri, o zamandan beri , ilk ikisi sırasıyla 2016 ve 2018'de yayınlanan Fantastik Canavarlar ön filmleri aracılığıyla ikinci bir hayat yaşadı . Üçüncü filmi, fantastik Yaratıklar: Dumbledore Sırları , 15 Nisan 2022 tarihinde vizyona girecek Dumbledore Sırları ve son iki Fantastik Canavarlar sonuçlandı olduğu Albus Dumbledore Gellert Grindelwald arasındaki çatışmanın hikayesi araştırmaya devam edecektir filmler Birinci Büyücülük Savaşı.Potter'a ek olarak , Peaktober serisinde Nightmare on Elm Street , Predator , Chucky ve Friday the 13th gibi bir dizi korku serisi koleksiyonu yer alacak . Bir sonraki Halloween girişi olan 2021'in Halloween Kills'i de, sinemalarda gösterime girdiği gün olan 15 Ekim'de platforma çıkacak.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page