top of page

Venom Let There Be Carnage'da Yanlışlıkla Bir Matrix 4 Sahnesi Görünüyor

Venom: Let There Be Carnage'ın lokasyon yöneticisi, filmin San Francisco'da çekilen The Matrix Resurrections'ın görüntülerini ortaya koyuyor.Filmlerin yapımlarındaki bir örtüşme sayesinde, Venom: Let There Be Carnage , San Francisco'da çekim yapan Matrix Resurrections'ın görüntülerini içeriyor .Konuşan Ekran Rant , Let There Be Carnage konum yöneticisi Christopher Kusiak o "şeyler etkiledi filme çok" kaydetti Venom San Francisco devamı. " Matrix tüm şehir merkezini kontrol ettiği için sürüş çekimlerimizin çoğu kayboldu ... Matrix yüzünden istediğimiz alanlara ulaşamadığımız için bir dublörü otoparkın tepesine çıkardık . önce biz orada olurduk, muhtemelen başka yöne giderdi. Helikopterler aslında Matrix filmindeydi. Matrix aynı anda film çekiyordu, bu yüzden etkinliklerinin bir kısmını kameraya alıyorduk."


İlk Venom filmi gibi, Let There Be Carnage de öncelikle San Francisco'da geçiyor. Film, Kasım 2019'da Hertfordshire'ın Leavesden Stüdyolarında üretime başladı ve Şubat 2020'nin başına kadar İngiltere'de çekildi. Eddie Brock rolünü üstlenen ve hikayeyi birlikte yazan Tom Hardy, Let There Be Carnage'ın tamamlandığını doğruladıktan sonra. İngiltere çekimi, üretim San Francisco'ya kaydırıldı. Ancak, bu noktada, Matrix Resurrections zaten şehirde çekiyordu.


Dönüm noktası bilim kurgu serisinin dördüncü canlı aksiyon filmi The Matrix Resurrections , devam eden koronavirüs (COVID-19) pandemisinin Mart 2020'de üretimin durmasına neden olduğu bir ay boyunca çekildi. Çekimler sonunda beş ay sonra yeniden başladı ve bu da filmin çıkış tarihi Mayıs 2021 Nisan 2022 yüzünden ertelenmesinden Resurrections sonra yerleştirilecek Warner Bros bir kez daha onun filmi kayrak kabineye sonra 2021 geri.


İken Matris Resurrections 'arsa kalıntıları altında attırıcı, filmin fragmanı gösterileri Neo (Keanu Reeves) nasılsa ölümünden sonra hayatta Matrix Revolutions (2003) ve görünüşe göre günümüz San Francisco neler Thomas Anderson olarak sıradan bir yaşam sürmenin, onun geçmişin anıları zihninden silindi. Tabii ki, bu uzun sürmez ve çok geçmeden Neo kendini Trinity (Carrie-Anne Moss) ile yan yana savaşırken ve Matrix içinden başka bir devrime öncülük ederken bulur.


Lana Wachowski'nin yönettiği ve birlikte yazdığı Matrix Resurrections , 22 Aralık'ta sinemalarda oynamaya ve HBO Max'te yayınlanmaya başlıyor. Venom: Let There Be Carnage artık yalnızca sinemalarda gösteriliyor.

4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page