top of page

The Witcher 3: Atınızı (Roach) Nasıl Yükseltirsiniz?

Diğer yararlı bilgilerin yanı sıra Roach'u farklı güçlendirmeler ve pasifler için nasıl yükselteceğinizi öğrenin.Witcher 3, oyuncuların silahlarını ve zırhlarını yükseltmelerine olanak tanıyor ancak çoğu kişi aynı şeyi Witcher'ın güvenilir atı Roach için de yapabileceklerini bilmiyor. Roach'a yönelik birçok at yükseltmesi ve ekipmanı büyük ölçüde gözden kaçıyor, ancak artık öyle değil.


Roach'un, Kupalar, Eyer Çantaları, Eyerler ve Blinders gibi göz atmaya değer dört farklı at yükseltmesi vardır. Bunu akılda tutarak, bu kılavuz diğer yararlı bilgilerin yanı sıra oyuncuların The Witcher 3'te atları nasıl yükseltebileceklerini gösterecek .


The Witcher 3'te Roach Nasıl YükseltilirRoach için mevcut olan at yükseltmeleri dayanıklılığı artırır, değerli pasifler ve güçlendirmeler sunar, ağırlık sınırını artırır ve korku seviyelerini azaltır.


At gözlüğü


Çatışma sırasında Geralt'ın Roach'un sakin kalmasına ihtiyacı olacak. Roach, düşmanlara veya canavarlara yaklaştığında paniğe kapılmaya başlayacak ve eğer korku seviyesi artarsa, oyunda savaşmak veya yarışmak zorlaşacaktır. Bu nedenle Blinders korku seviyesini azalttığı için önemlidir.


Birkaç Blinders'ı bulmak, satın almak ve üretmek kolaydır, ancak Undvik at at gözlüğü gibi en iyileri korku seviyelerini 60 puan azaltabilir. Korku mekaniğini en azından bir süreliğine ortadan kaldırmak için Nekker Savaşçısı kaynatma tüketme seçeneği de var .


Eyerler


Geralt gibi Roach'un da bir dayanıklılık ölçeri var. Dayanıklılık ölçeri düşükse koşamayacaktır, bu da yarışlar sırasında veya canavarlardan kaçarken sorun olabilir. Dayanıklılığı artırmak için iyi bir eyer alın.


Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok eyer olsa da, Caparison of Lament, dayanıklılığı 100 puan artıran, kesinlikle en iyisi. Üstelik, Roach'a çok yaklaşırlarsa düşmanların bineklerinden inmesine neden olan pasif bir bonusu da vardır.


Eyer Çantaları


Daha fazla eşya taşımak için iyi bir Heybe alın. Beauclair Sele Çantaları bulabileceğiniz en iyisidir ve toplam ağırlık limitini 110 artırır.


Kupalar


Nadir canavarları öldürdükten sonra Geralt kupaları alacak. Kupalar, Roach'ta farklı güçlendirmeler için kuşanılabilen öldürmelerdir. Örneğin, “Domuz Çobanının Tacı Kralı” farklı kaynaklardan gelen altını %15 artıracak.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page