top of page

The Elder Scrolls Skyrim'in En İyi 6 Evlilik Adayı

Skyrim'in bir ucundan diğer ucuna 50'den fazla evlilik adayı varken, taahhüt edilecek en iyi ortaklar hangileri ve neden?The Elder Scolls V: Skyrim , evlilik aşktan çok ilgili. Haydutlar, canavarlar, savaş ve tabii ki ejderhalarla dolu soğuk ve tehlikeli bir ülkede genellikle bir zorunluluktur. Dragonborn olarak, oyuncunun kıtada çok seyahat etmesi, başkalarının sorunlarını çözmesi ve aniden herkesi korkutmaya başlayan tüm kötü ejderhalarla ilgilenmesi bekleniyor . Varoluşlar söz konusu olduğunda, Dragonborn olmak tehlikeli olduğu kadar yalnızdır, ancak doğru yaşam partnerini bulmak yükü hafifletebilir.Evlilik potansiyel olarak oyuncuya, anne veya baba dışarıdayken Skyrim'i daha güvenli bir yer haline getirirken çocukları büyütmek için evde kalabilen bir ortak gibi, diğer faydaların yanı sıra sihir veya savaşta yetenekli ücretsiz bir seyahat arkadaşı sağlar . Teori şu ki, başkalarına bekar olduklarını ve aradıklarını bildirmek için Mara tılsımı takanlar, seçtikleri eşte hemen aşkı bulamayabilirler. Yine de, birbirinizi desteklemeyi ve güvenmeyi öğrenerek, zamanla aşk çiçek açacaktır. Bununla birlikte, hangi ortakların o zaman yatırımına layık olduğunu bilmek yardımcı olur ve 50'den fazla aday arasından seçim yapmak, onu daraltmak zor olabilir.


6. Aslan Mjoll İyi Bir Eş - Ama Zaten Bir Yoldaşı Var


Aslan Mjoll sadece güzel değil, aynı zamanda çok seyahat etti ve geldikleri kadar savaşta test edildi, ya da öyle iddia ediyor. Kalbi temiz, Skyrim'deki, özellikle de bulunabileceği Riften'deki yanlışları düzeltmeye kararlı iyi bir insan. Kişisel görevini yerine getirdikten sonra evlenebilir ve seyahat etmek ve yanlarında savaşmak gibi bir eşin yaptığı her şeyi yapar, onlarla birlikte hareket eder, bir dükkan açar ve karını paylaşır.


Ne yazık ki, Dragonborn'a olan artan sevgisinden bağımsız olarak, Mjoll temelde paketlenmiş bir anlaşma. Nereye giderse gitsin, arkadaşı Aerin onu takip etme eğilimindedir, yani Dragonborn'un evine yürümek ve onu orada yaşıyormuş gibi rahatlarken bulmak demektir. Özünde, Mjoll ile evlenmek çok eşli bir ilişki arayanlar için mükemmeldir, ancak olmayan oyuncular için Mjoll listenin en altındadır.


5. Lydia Sadık Bir Eş OlacakNord housecarl Lydia en orijinal evlilik seçimi olmasa da, oyundaki en sadık ve tanıdık yol arkadaşlarından biri olmaya devam ediyor. Oyuncunun erkenden görevlerini nasıl yerine getirdiğine bağlı olarak, Lydia onların ilk ev arabası ve ücretsiz seyahat arkadaşı olur. Bir housecarl olarak, "yüklerinizi taşımaya yeminlidir" ve evliliğini sorgulayan hayatı pahasına onu korur. Hayattaki kaderi tarafından biraz dışlanmış görünebilir, bu da listenin en altına düşmesinin bir nedenidir. Ama işin gerçeği, Dragonborn için her zaman orada olacak ve uzun vadede kalıcı sevginin inşa edildiği şey de bu.


4. Marcurio Onu Etkilemeye Değer


Ejderdoğan'ın özelliği , heyecan verici büyü gücüyle desteklenen kibirse , İmparatorluk büyücüsü Marcurio mükemmel bir eştir. Onunla evlenmek için, oyuncunun fark etmeden önce onu bir refakatçi olarak kiralaması gerektiği gerçeğini göz ardı ederek, Marcurio her altın septim değerinde, özellikle de Dragonborn bir kahraman olmanın dövüş yönüne daha fazla odaklanmışsa. Gizemli sanatların başarılı bir kullanıcısı olan kibiri genellikle gerçeklerle desteklenir ve evlendikten sonra daha az kibirli olmasa da, biraz daha tatlı olur. Gerçek bir evi olmadığı için listenin ortasına düşüyor ve Dragonborn henüz mülk satın almadıysa, Riften's Bee & Barb'daki bankı temelde birlikte yaşadıkları yer.


3. Avcı Aela, Kurt Adam Oyuncuları İçin Mükemmel


Dragonborn, Whiterun ve Companions'tan tamamen uzak durmadıkça, sonunda bir kurt adam olacaklar. Oyuncuyu olduğu gibi kabul eden başka bir kurt adamdan daha iyi kim evlenebilir? Dragonborn'un Yoldaşlar görev serisinin tamamlanması sırasında likantropilerini iyileştirme seçeneği olsa da, sürdürmeyi seçerlerse, onlara daha güçlü lycanthropic yetenekleri kazandırmak için Aela ile gerçekleştirebilecekleri ek görevler vardır. Onunla evlenmek, sadece bir canavar olmanın nasıl bir şey olduğunu gerçekten elde etmekle kalmayan, aynı zamanda o hayvan doğasını tamamen kucaklayan bir partnerle kalan günlerini yaşamak demektir. Bazen katı olabilse de, güveni ve kabulü onu listede üçüncü sırada yer alıyor.


2. Kurt İkizleri Vilkas Ve FarkasEvlilik adayları söz konusu olduğunda, sahabeden başka müsait kimse yoktur. Avcı Aela'ya erkek meslektaşları arayanlar, ikizler Vilkas ve Farkas'tan başkasına bakmamalıdır. Onlar uzaktayken evi idare edebilecek akıllı bir ortak ve maceralarda ve savaşlarda kendilerine eşlik edecek bir yol arkadaşı isteyen bir Dragonborn için Vilkas mükemmel. O sadece bir çiftlik kahyası değil, aynı zamanda evde tatlı ve özenli olduğu kadar kavgada da serttir.


Sonra biraz salak ve inek ve tavuk satın almak gibi büyük sorumluluklara güvenemeyen Farkas var. Ancak, çocuklarla arası harika, eşine karşı tatlı ve iş savaşa geldiğinde gerçek bir canavar. Dragonborn sadece biriyle evlenebilse de, biraz geçici bir çözüm var: Farkas ile evlen ve Vilkas'ı evin kahyası olmaya davet et. Bu şekilde herkes, ikizleri ikinci plana atacak kadar çok yönlü ve benzersiz olan büyük bir aile olarak birlikte yaşayabilir.


1. Argis The Bulwark, Skyrim Partnerinin Olması Gereken Her Şeydir


Dragonborn, Markarth'ın Thane'si olmaya değer olduğunu kanıtladıktan sonra, oyundaki en şaşırtıcı prefabrik evlerden birini satın alma fırsatının yanı sıra ev arabası ve potansiyel koca olarak Argis the Bulwark'ı kazanıyorlar. Denenmiş ve gerçek bir savaşçı, savaşta gözünü kaybetmesi onu sadece çok daha çekici kılıyor ve Nord savaşçılarına gelince , kesinlikle göze hoş geliyor.


Sadece eşinin ve eşinin yanında seyahat edip savaşmakla kalmayacak, aynı zamanda oyun içinde eşlerin yaptığı diğer şeyleri de yapacak, örneğin dükkan açıp karını paylaşmak, ev yemekleri yapmak ve sevgiliye güç vermek için âşığın rahatlık lütfunu sağlamak gibi. ve gün boyunca metanet. O muhteşem evle birlikte gelmesi ve Dragonborn'u güvende tutmak için hayatını ortaya koyması, onu evlilik için mükemmel bir aday yapıyor.

74 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page