top of page

DC Yine Süpermen'i Öldürüyor mu?

Phillip Kennedy Johnson, Action Comics serisinde Clark Kent'in kurşunu ısırmış olabileceğine dair hayranlarının korkularını yatıştırıyor ve "Süpermen sonsuza kadar" diyor.Action Comics yazarı Phillip Kennedy Johnson, Clark Kent'in son zamanlarda Warworld'e göç etmesi ve oğlunun onu Dünya'nın Süpermen'i olarak takip etmesi konusunda endişelenen hayranlarına güvence verdi.


Johnson, Twitter'da, "Warworld'ün, Clark'ı Süpermen olarak 'değiştirmek' için bazı gölgeli, arka kapı şirket planının bir parçası olduğuna dair tüm son spekülasyonlardan korkan birçok Süpermen hayranını duydum," diye yazdı Johnson. "Bu hayranlara: Olacakları mahvetmeden endişelerinizi nasıl hafifleteceğimi bilmiyorum ve bunu yapamam. Ama Clark Kent'i sizin kadar seviyorum. Okumaya devam edin, söz veriyorum kazandık. Sana ihanet etme. Süpermen sonsuza kadar."


Johnson'ın son sayısı Action Comics #1036, Man of Steel'in galaktik tiran Mongul'un gezegenine girdiğini anlatan bir hikaye olan "The Warworld Saga"yı başlatıyor. Ona yardım etmek, süper kahraman ekibi The Authority'nin en son yinelemesidir ve onun yerine Dünya'yı korumak Süpermen'in oğludur. Jon. Onun masalı bir arama " yaş için bilim kurgu epik destan ," Johnson ima etmişti Eylem Comics çalıştırmak sayfalarında görünüp kaybolan bir olası alternatif geleceğin ufak tefek dahil edecektir Gelecek Devlet Superman: Savaş Worlds - gösterdi ki Daha yaşlı bir Clark Moğol arenasında durmadan savaşıyor, hapsedilmesine rağmen ruhu ölümsüz.


"Warworld Saga" ile Worlds of War'daki Clark için ideal olmayan sonuç arasındaki benzerlikler, Johnson'ın tweetinde ele aldığı gevezeliğe katkıda bulunmuş olabilir. Hem Action Comics #1036'da hem de Grant Morrison'ın yazdığı mini dizi Superman and the Authority'de saçındaki griliğin kanıtladığı gibi, Clark'ın güçlerinin yavaş yavaş zayıflaması ve radyasyon zehirlenmesi nedeniyle vücudunun zayıflaması , muhtemelen yalnızca ateşe yakıt ekledi.


Bununla birlikte, Johnson geçmişte Clark Kent'e olan sevgisi hakkında son derece vokal oldu ve bu yıl New York Comic Con sırasında Superman'in her zaman herkesin iyiliğini görmeye istekli, doğası gereği onurlu bir simge olduğuna dikkat çekti. Johnson ayrıca, Action Comics serisinin Injustice serisinde görünen versiyon gibi asla "kötü bir Süpermen"e sahip olmayacağını da sözlerine ekledi .


Johnson o sırada "...Gerçek Süpermen o oyun ve çizgi dizide yaptığını yapmazdı" dedi. "Bu gerçek Süpermen değil. Yani, benim için çok önemli, benim için çok önemli, hepimizin o sese sahip olması, bildiğimize inanabileceğimiz o kişinin bunu asla yapmayacağını biliyor musun? Bunun başarılabilir olduğuna inanmamız için, nihai güce sahip olmanın ve bir canavar olmamanın mümkün olduğuna inanıyoruz."

4 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page