top of page

Steam Kullanıcılarının Şu Anda Alabileceği 2 Ücretsiz Oyun Var

Steam kullanıcılarının dijital kütüphanelerinde sonsuza kadar saklanması için iki ücretsiz oyun alma şansı var ancak hızlı hareket etmeleri gerekiyor.  • Steam kullanıcıları Dead Island: Riptide ve RPG Maker XP olmak üzere iki ücretsiz oyunu sırasıyla 15 Şubat ve 19 Şubat'a kadar alabilecekler.

  • Kullanıcılar, bu oyunları talep ederek etkili bir şekilde 45 ABD doları değerinde ücretsiz oyun kazanırlar.

  • Dead Island: Riptide, Dead Island serisinin bir yan ürünüdür ve RPG Maker XP son derece olumlu eleştiriler aldı.


Sınırlı bir süre için Steam kullanıcılarının dijital kütüphanelerine ekleyip sonsuza kadar saklayabilecekleri iki ücretsiz oyunu var. Steam hediyeleri, Epic Games Store aracılığıyla verilen ücretsiz oyunlar kadar öngörülebilir olmayabilir, ancak Valve platformundaki kullanıcıların hâlâ her yıl alabileceği birden fazla ücretsiz oyun var. Ücretsiz Steam oyunlarını mevcut olduklarında almayı başaranlar şimdiye kadar oldukça büyük bir koleksiyon biriktirmiş olmalı.


Konu PC oyunları olduğunda Steam'in kolaylıkla en popüler dijital dağıtım platformu olmasının bir nedeni var. Steam'in bu noktada neredeyse yirmi yıldır piyasada olması gerçeğinin ötesinde, diğer platformların sunmadığı çeşitli özellikler ve hizmetler sunuyor. Steam ayrıca popüler oyunlarda büyük indirim sağlayan sezonluk indirimler de sunuyor . Tüm bunları ücretsiz oyun hediyeleriyle birleştirin; PC oyuncularının büyük çoğunluğunun tercih ettiği platformun Steam olması gerçekten de sürpriz değil.


Şu andan itibaren 15 Şubat'a kadar Steam kullanıcıları Dead Island: Riptide'ı Steam'den tamamen ücretsiz olarak alabilirler . Ayrıca RPG Maker XP, 19 Şubat'a kadar Steam'de ücretsiz. Bir kişi, ücretsiz kullanılabilirlik pencereleri dolmadan oyunları talep ettiği sürece, bunlara süresiz olarak erişebilecek. Dead Island: Riptide genellikle 19,99 $ fiyatla satılırken, RPG Maker XP genellikle 24,99 $ fiyatla satılıyor, bu nedenle Steam kullanıcıları, zamanında talep etmeleri halinde etkin bir şekilde 45 $ değerinde ücretsiz oyun alıyorlar.


Şubat 2024 İçin Ücretsiz Steam Oyunları  • Dead Island: Riptide (15 Şubat'a kadar ücretsiz)

  • RPG Maker XP (19 Şubat'a kadar ücretsiz)


İki oyuna aşina olmayanlar için Dead Island: Riptide , Dead Island serisinin bir yan ürünüdür ve büyük ölçüde ilk Dead Island oyununda görülen mekaniklere dayanan daha küçük ölçekli bir macera sunar . Steam'deki genel incelemeleri "Çoğunlukla Olumlu" olmasına rağmen, son incelemeleri oyunu "Karışık" bir genel derecelendirmeyle belirledi. Bu arada RPG Maker XP ilk olarak 2005'te piyasaya sürüldü ve son zamanlarda "Son Derece Olumlu" incelemeler ve genel olarak "Çok Olumlu" incelemeler kazandı.


The Dead Island: Riptide bedava oyunu, zombi öldürme serisine daha fazla ilgi çekmek için özel olarak zamanlandı. Geçtiğimiz günlerde, 2023'teki Dead Island 2'nin, daha önce Epic Games Store'a özel olan ve 22 Nisan'da piyasaya sürülecek olan oyunun nihayet Steam'e geleceği duyuruldu. Dead Island: Riptide'ın Steam'de ücretsiz hale getirilmesi kutlamaların bir parçası olmasına rağmen hayranlar Ayrıca Dead Island: Definitive Edition'ı sınırlı bir süre için %85'e satın alabileceksiniz .İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page