top of page

Stardew Valley Yaratıcısının 1.6 Güncellemesinden Sonraki Planlarının Ayrıntıları

Stardew Valley'in yaratıcısı, merakla beklenen Güncelleme 1.6 üzerindeki çalışmalarını tamamladıktan sonra planlarının ne olduğunu açıklıyor.

Eric "ConcernedApe" Barone, bu ay sonunda çıkacak Stardew Valley Güncellemesi 1.6 sonrası için planlarını açıkladı . Stardew Valley hayranları, sevilen yaşam simülasyonuna önemli yeni içerikler sunmayı vaat eden Güncelleme 1.6'nın gelişini endişeyle bekliyor.

Hayranlar, Güncelleme 1.6'dan sonra Stardew Valley'deki yeni her şeyi görmek için güncelleme sonrası oyunu kendileri oynamak zorunda kalacakken , ConcernedApe, yama çıktıktan sonra sabırsızlıkla bekleyebilecekleri yeni içeriklerden bazılarını hayranlarla paylaştı. Buna yeni festivaller, daha fazla oyun sonu içeriği, yeni öğeler, yeni diyaloglar, köylüler için kış kıyafetleri, yeni ödüller, yeni bir çiftlik türü, "birçok küçük ekleme ve ayarlama" ve hatta PC'de oynayanlar için 8 oyunculu çok oyunculu destek dahildir. Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın 19 Mart'ta PC oyuncuları için yayınlanmasıyla birlikte , bazıları oyunda sırada ne olacağını merak ediyor olabilir.


Polygon'a konuşan ConcernedApe, Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın çıkışından sonra planlarının ne olduğunu açıkladı . ConcernedApe'in ilk endişesi güncellemenin getirdiği hataları düzeltmek olacak, ardından dikkatini Haunted Chocolatier'e çevirmeden önce güncellemeyi konsol ve mobil platformlar için yayınlayacak . Haunted Chocolatier, ConcernedApe'in bir sonraki oyunu ve pek çok hayran bu konuda daha fazla bilgi edinmenin heyecanını yaşıyor.


Stardew Valley Güncellemesi 1.6 Sonrası Ape'in Planları Neleri Endişelendiriyor?

  • Hataları düzeltin

  • Güncellemeyi konsol ve mobil platformlarda yayınlayın

  • Lanetli Çikolatacı'nın geliştirilmesine devam edin

Haunted Chocolatier yıllar önce duyurulmuştu ancak hayranlar oyunu tam olarak ne zaman oynayacaklarını hala bilmiyorlar. Stardew Valley Güncelleme 1.6'nın geliştirilmesi, ConcernedApe'i Haunted Chocolatier üzerindeki çalışmalarından uzaklaştırdı, ancak Güncelleme 1.6 kitlelere sunulduğunda yeni oyunun geliştirilmesine ciddi bir şekilde devam edilmesi bekleniyor. Umarız bu, ConcernedApe'in çalışmalarının hayranlarının, Haunted Chocolatier'in ilerleyişi hakkında daha sık güncelleme alacağı ve yeni oyunun masaya tam olarak ne getirdiği hakkında daha fazla bilgi edineceği anlamına gelir.

Haunted Chocolatier'in çoğu gizemini koruyor ancak hayranlar bazı detayları biliyor. Temel önerme, oyuncuların kendi çikolata mağazalarını işlettiklerini görüyor; bu, Stardew Valley'in çiftlik sim unsurlarından oldukça farklı . Bununla birlikte, Haunted Chocolatier'in ConcernedApe'in önceki oyunuyla hala pek çok ortak noktası var; benzer bir sanat tarzı kullanıyor, NPC'lerle ilişkilere odaklanıyor ve Stardew Valley'in madenlerinde savaşa serpiştiriyor .Şu ana kadar yayınlanan her Haunted Chocolatier görseli ve teaser'ı oyun için heyecan yarattı ve Stardew Valley tarafından belirlenen gülünç derecede yüksek çıtayı karşılayıp karşılayamayacağını görmek ilginç olacak . ConcernedApe hayranları Haunted Chocolatier hakkında daha fazla bilgi beklerken , Stardew Valley'i tekrar ziyaret etmeyi ve Güncelleme 1.6 ile eklenen tüm yeni içeriğe göz atmayı sabırsızlıkla bekleyebilirler .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page