top of page

Stardew Valley Güncellemesi 1.6 PC Çıkış Tarihi Onaylandı

Geliştirici Eric 'ConcernedApe' Barone, merakla beklenen Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın resmi PC çıkış tarihini doğruladı.

Eric "ConcernedApe" Barone, Stardew Valley için devasa 1.6 Güncellemesinin 19 Mart'ta PC için yayınlanacağını , konsol ve mobil takiplerinin ise mümkün olan en kısa sürede yapılacağını doğruladı . ConcernedApe birkaç aydır Stardew Valley Güncellemesi 1.6 için bir dizi ipucu ve teaser yayınlıyor ve PC'nin çıkış tarihinin onaylanması hayran heyecanını doruğa çıkarıyor.

Stardew Valley, 2016'daki ilk lansmanından bu yana tüm zamanların en popüler yaşam simülasyonu oyunlarından biri haline geldi. Hayranlar, oyun çeşitliliği, ilişkilendirilebilir NPC'ler, sağlıklı hikaye anlatımı ve sevimli grafikleri nedeniyle bağımsız oyunu övdü. Yıllar geçtikçe oyunun yaratıcısı ConcernedApe, oyuncuların yaşam kalitesini iyileştirmek ve aynı zamanda yeni içerikler eklemek için bir dizi güncelleme yayınladı. Merakla beklenen Güncelleme 1.6, şimdiye kadarki en büyük güncellemelerden biri gibi görünüyor ve PC oyuncuları artık yeni değişikliklerin ne zaman tadını çıkarabileceklerini biliyor.

ConcernedApe, Stardew Valley Güncellemesi 1.6'nın 19 Mart'ta PC'de yayınlanacağını ve güncellemenin kısa bir süre sonra konsol ve mobil kullanıcılara sunulacağını açıkladı . Güncelleme 1.6'nın piyasaya sürülmesinden bu yana Stardew Valley'e yapılan en büyük içerik eklemelerinden birine sahip olması bekleniyor ve hayranlar aylardır endişeyle yayın tarihini bekliyor. Stardew Valley Güncelleme 1.6 için onaylanan yeni içerik ; 100'den fazla yeni diyalog satırı, Pelican Town vatandaşları için sezonluk kıyafetler, genişletilmiş oyun sonu içeriği ve daha fazlasını içeriyor. PC çıkış tarihinin onaylanmasıyla Stardew Valley topluluğu, Güncelleme 1.6 için resmi geri sayımı kutluyor.


Stardew Valley Güncellemesi 1.6 PC Çıkış Tarihi

  • PC için 19 Mart Salı

  • Konsollar ve mobil TBA


Stardew Valley Güncellemesi 1.6, 19 Mart Salı günü PC için yayınlandı. ConcernedApe, güncellemenin bu platformlara "mümkün olan en kısa sürede" ulaşacağına dair hayranlara güvence vermesine rağmen, konsol ve mobil oyuncular için biraz daha beklemek gerekecek. Mobil kullanıcılar, bir dizi önemli hata düzeltmesi getireceği için 1.6 Güncellemesi ile özellikle ilgileniyorlar ve platformlardaki birçok oyuncu, Stardew Valley'e 8 oyunculu co-op'un eklenmesini sabırsızlıkla bekliyor . Devasa güncelleme, hayranlara çok sayıda ihtiyaç duyulan ve talep edilen özelliği sunmayı vaat ediyor; bu nedenle ilgilenen oyuncular, Güncelleme 1.6'nın PC'de yayınlanması için hazırlanıyorlar.Stardew Valley topluluğu inanılmaz derecede aktif olmaya devam ediyor; hayranlar sık ​​sık eğlenceli deneyimlerini ve oyunun geleceğine dair umutlarını paylaşıyor. ConcernedApe Güncelleme 1.6'yı hazırlarken, Stardew Valley Festival of Seasons konser turuna başarılı bir başlangıç ​​yaptıkları için hayranlara da teşekkür etti . Hayranlar , 19 Mart'ta PC'de çıkacak Stardew Valley Güncellemesi 1.6 için gün sayarken konser turunun, resmi ürünlerin ve daha fazlasının tadını çıkarabilecekler .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page