top of page

Stardew Valley Oyunundaki En Tuhaf Olay

Stardew Valley, oyunculara çocuklarını güvercinlere dönüştürme seçeneği sunuyor. Ancak bu aynı zamanda oyundaki en tuhaf olaylardan birini de tetikler.Stardew Valley , oyuncuların Pelican Town'da bir çiftçi olarak basit ve sessiz bir yaşam sürmelerine izin veriyor. Oyuncular, her türlü mahsulü yetiştiren ve ahır hayvanlarını yetiştiren şirin bir çiftliği yönetmenin yanı sıra, Stardew Valley'deki birçok kasaba halkından biriyle bir aile kurabilirve şehir hayatının koşuşturmacasından uzakta mutlu bir şekilde yaşayabilir. Bununla birlikte, şehrin karanlık köşelerinden biri, çocuklarınızdan neredeyse hiç yankı uyandırmadan kurtulma şansı sunuyor.


Oyuncular, Cadı Kulübesi'nde bulunan Karanlık Bencillik Tapınağında Prizmatik Parça sunarak, çocuklarını güvercinlere dönüştürebilir ve sonra sonsuza kadar uçup gidebilirler. Ancak çocuklar güvercin formlarında gitmiş olsalar da, etkileri birkaç korkutucu şekilde devam ediyor. Burada, bir oyuncunun çocuklarını oyundan çıkarmak için nasıl bir yol izleyebileceği, bunun nedenleri ve sonuçları ile birlikte bir açıklama yer almaktadır.


Cadı Kulübesi Ve Bencillik Mabedi'nin Kilidini Açmak


Çocuklarınızı terk etmek için kullanılan Tapınağa erişmek için önce Sihirbaz için Kara Tılsım görevini tamamlamanız gerekir . Bu görev tamamlandığında, oyuncu üç türbe içeren Cadı Kulübesi'ne ücretsiz erişebilir. Bu türbelerin her biri, küçük bir ücret karşılığında dünyanın kalıcı özelliklerini değiştirmek için kullanılabilir. Geceleri çiftliğinizde canavarların doğmasını sağlayabilir, önceki eşlerin anılarını tamamen silebilir veya bencillik türbesi durumunda çocuklarınızı kalıcı olarak çıkarabilirler.


Oyuncu bunu yapmak için bir Prizmatik Parçanın yüksek fiyatını harcamayı seçerse, çocukları güvercine dönüşecek ve sonsuza kadar uçup gidecek. Oyuncular boşanıp yeniden evlenirse veya sadece ne olduğunu görmek isteseler bile bunu yapmayı seçebilirler. Oyuncunun eşi, görünüşe göre bu konuda hiçbir bilgiye sahip değil, varlıklarına dair herhangi bir hatıraya da sahip değil. Bu, bu kararın hiçbir yankısı yokmuş gibi görünebilir. Ancak zamanla bu kararın sonuçları netleşecektir.


26 Sonbahar Olayı Ve Pelikan Kasabasının Kayıp Çocukları


Çocuklarınızı terk ettikten sonra ortaya çıkabilecek birkaç ürkütücü an vardır. Eğer bir telefonları varsa, oyuncu sadece "bizi terk ettin" diyen gizemli bir telefon alabilir. Ancak, oyuncuların yaşayabileceği en sarsıcı olay, "???" adlı yeni bir kanalın açıldığı Güz'ün 26. gününde gerçekleşir. onların televizyonunda görünecek. Seçildiğinde ekranda bir oyuncak bebek belirir ve "Bunu kendi başınıza getirdiniz... şimdi özgürüm... Hee hee hee!" Oyuncak bebek daha sonra ekrandan çıkar ve "Antik Bebek" adlı tahsil edilebilir bir öğeye dönüşür.


Cadı Kulübesine geri getirildiğinde, oyuncu havada süzülen başka bir Eski Bebek görecek, ancak bu onlara göründüğünde saldıracak. Bebek öldürüldüğünde, uçan bir kargaya dönüşür, bu da Eski Bebeklerin kayıp çocukların ruhlarını içerebileceğini gösterir. Bu etkinlik sona erdiğinde, türbenin etkileri tamamlanır, ancak oyuncu, çocuklarının sonsuza dek gittiğine asla tam olarak inanmaz.

288 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page