top of page

Stardew Valley: Büyük Ağaç Nasıl Bulunur?

Büyük Ağaç yalnızca kaynak olarak kullanabileceğiniz bir ağaç değil aynı zamanda Stardew Vadisi'ndeki yeni köylüler için bir yuvadır ve onu burada bulabilirsiniz.Stardew Valley , eğlenceli görevler de dahil olmak üzere çok sayıda içeriğe sahiptir. Ayrıca Concerned Ape her güncellemeyle oyuna daha da fazla içerik katıyor. Örneğin, 1.6 güncellemesinden sonra oyuncular Büyük Ağacı Stardew Vadisi'nde bulabilirler.


Büyük Ağaç yalnızca kaynaklar için kullanabileceğiniz bir ağaç değildir. Bunun yerine çiftliğinize komşu olacak yeni köylülerin yuvası haline gelebilir. Ancak öncelikle birkaç basit gereksinimi yerine getirmeniz gerekecek.


Büyük Ağaç Nasıl Bulunur?Şans eseri ihtiyacınız olan ağaç Kömür Özü Ormanı'ndaki çiftliğinize çok yakın. Yani Stardew Vadisi'ndeki Büyük Ağacı bulmak için çiftliğinizden güneye çıkmalısınız . Sonra biraz sola gidin ve Büyük Ağacı bulacaksınız. Ancak bu aşamada orman dekorasyonundan başka bir şey değildir. Ancak doğru yaklaşımla yeni sevimli komşulara ev sahipliği yapacak.


Büyük Ağaçla Ne YapmalıStardew Valley'deki Büyük Ağaç, oyuncuların belirli koşulları yerine getirmesini gerektirir. Bunlardan ilki fırtınalı bir gecedir. Bir gece güçlü bir rüzgar fırtınası çıkana kadar günlük rutininize devam edin. Ertesi sabah çiftliğinizin güneyindeki Büyük Ağaç'ı tekrar ziyaret etmeniz gerekecek.


Rüzgarın etkisiyle Ağaç devrilecek ve yerinde bir kütük kalacak. Ancak artık ünlem işaretinin size bildireceği gibi nihayet onunla etkileşime geçebileceksiniz. Bunu yaparak The Giant Stump adlı göreve başlayacaksınız. Tamamlamak için 100 sert ağaç toplamanız gerekiyor .


Neyse ki bu kaynağı elde etmek için ormanların içinden birkaç kez geçmeniz ve ağaçları kesmeniz yeterli. Ancak 100 sertağacın oldukça fazla olduğunu belirtmekte fayda var. Bu nedenle, bunun için oyun içi birkaç gün geçireceksiniz.


Tüm kaynaklar toplandığında, onları Stardew Vadisi'ndeki eski Büyük Ağaç'a götürüp orada bir ev inşa edin. Bir süre sonra Rakunlar taşınacak ve yeni komşularınız olacak .


Stardew Vadisi'ndeki Büyük Ağacı nasıl bulacağınız hakkında bilmeniz gereken tek şey bu . Bu ağaç evinizin hemen yanında bulunuyor. Ancak faydalı olması için birkaç koşulu yerine getirmeniz gerekir. Yeni komşularınız için bir ev yaratmak için ipuçlarımızı takip edin .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page