top of page

Stardew Valley, 1.6 Güncellemesi İçin Yeni Çiftlik Türünü Ortaya Çıkardı

Güncelleme 1.6'nın büyük sürümüne sadece birkaç saat kala Stardew Valley, diğer heyecan verici eklemelerle birlikte yeni bir çiftlik türünün yolda olduğunu doğruluyor.

Güncelleme 1.6'nın yayınlanmasına yalnızca saatler kala, Stardew Valley'in yaratıcısı Eric "ConcernedApe" Barone, yeni bir Meadowlands Çiftliğinin yolda olduğunu açıkladı. Hayranlar büyük Stardew Valley Güncellemesi 1.6'yı heyecanla bekliyor ; ConcernedApe yeni çiftlik türü ve daha eğlenceli değişiklikler gibi ön bilgiler sunmaya devam ediyor.

İlk olarak 2016'da piyasaya sürülen Stardew Valley , çiftçilik, balıkçılık, yiyecek arama, madencilik, zanaatkarlık ve daha fazlasını içeren çeşitli oynanışları içeren bir yaşam simülasyonudur. Oyuncular oyunun piksel grafiklerinden, sağlıklı karakterlerinden ve rahatlatıcı atmosferinden uzun süredir keyif alıyorlar. 1.6 Güncellemesi bugüne kadarki en büyük yama olmayı vaat ediyor ve gelecek olanlara dair ön izlemeler, yaklaşan içerik düşüşü öncesinde heyecanı artırmaya devam ediyor.


ConcernedApe , Güncelleme 1.6'da başlangıç ​​kümesi ve iki tavuk içeren yepyeni bir Meadowlands Çiftliğinin geleceğini açıkladı . Stardew Valley'deki çeşitli çiftlik türleri, oyuncuların belirli mahsullere, yiyecek arama fırsatlarına, depolama alanına ve daha fazlasına daha fazla odaklanarak belirli yapılara öncelik vermelerine olanak tanır. Kümesler, oyuncuların hayvan yetiştirmeye başlamak için satın alabilecekleri çeşitli çiftlik binalarından biridir. Oyuncular, başlangıçtan itibaren bir kümes ve tavuklar sağlayarak, yumurta toplamaya ve güncellemede içilebilir olduğu da doğrulanan mayonez gibi zanaat ürünleri üretmeye çok daha hızlı bir başlangıç ​​yapabilecekler. Bu Meadowlands Çiftliği, oyuncuların oyun içi finansmanlarını oluşturmaya erken bir başlangıç ​​yapmalarına ve ardından daha fazla içeriği daha hızlı oluşturup kilidini açabilmelerine olanak tanıyacak. Hayranlar, diğer ön izleme ayrıntılarının yanı sıra yeni çiftlik tipi duyurusunu şimdiden kutlamaya başladı.


Stardew Valley Güncellemesi 1.6 İçin İçerik ve Değişiklikler Onaylandı

Stardew Valley Güncellemesi 1.6, 19 Mart'ta yayınlanacak ve oyuncular, yolda yapılacak büyük eklemeler için heyecanla son saatleri geri sayıyor. Meadowlands Çiftliği ve içilebilir mayonez, yeni sezonluk NPC kıyafetleri, Big Chest saklama kutusu ve daha fazla oyun içi festival gibi büyük değişikliklere katılıyor. Ayrıca Güncelleme 1.6'da hasat, yakın dövüş, eşler, evcil hayvanlar ve zanaat ürünlerinde yapılan değişiklikler de dahil olmak üzere bir dizi hata düzeltmesi de olacak. Stardew Valley Güncellemesi 1.6 ile ilgili ayrıntılar , içeriğin yayınlanmasından önceki son saatlerde yayınlanmaya devam ederken hayran heyecanı doruğa ulaşıyor. 1.6 Güncellemesinin, ConcernedApe'in diğer projelere odaklanmasından önce Stardew Valley için son büyük yama olması bekleniyor ve topluluk, güncelleme yayınlandığında büyük bir kutlamaya hazır.

Zaten tüm zamanların en iyi yaşam simülasyonu video oyunlarından biri olarak ün kazanmış olan Stardew Valley , özel bir geliştirici ve destekleyici toplulukla yeni ve geri dönen oyuncuları çekmeye devam ediyor. Güncelleme 1.6, hayranların sabırsızlıkla bekleyeceği pek çok eğlenceli içeriğe sahip ve oyuncuların önümüzdeki yıllarda Stardew Valley'e ilgi duyması bekleniyor.

Comments


bottom of page