top of page

Skull and Bone Bronz Külçe Nasıl Elde Edilir

Bu kılavuz, oyuncuların Skull and Bone bir Rafine Metal olan Bronz Külçeleri hızlı bir şekilde elde etmek için kullanabileceği iki basit yöntemin ayrıntılarını vermektedir.Bronz Külçeler , gelişmiş gemiler ve ekipmanlar üretmek için kullanılan, Kafatası ve Kemiklerden yapılmış bir Rafine Metaldir . Bu malzemeyi elde etmek çok zor olmasa da bazı oyuncuların onu nerede aramaları gerektiği konusunda kafaları karışabilir. Bu kılavuz bu karışıklığı hafifletmek için burada ve oyuncuların Kafatası ve Kemiklerde büyük miktarda Bronz Külçeyi hızlı bir şekilde toplamasına yardımcı olacak .


Skull and Bone Bronz Külçe Konumları


Kafatası ve Kemiklerden Bronz Külçeler elde etmenin iki kolay yolu vardır ve ilki, Bakırı rafine etmektir . Bu süreç bir miktar Bakır elde ederek başlar ve oyuncular bunun düğümlerini Kızıl Ada bölgesinin Rova Tepesi bölgesinde bulabilirler . Tam netlik sağlamak için, bu düğümlerin konumları yukarıdaki haritalarda işaretlenmiştir ve korsan video oyunu hayranlarının onlardan Bakır çıkarmak için Kazma kullanması gerekecektir .


Bir oyuncu ilgili düğümlerden bir miktar Bakır çıkardıktan sonra Saint-Anne'e gitmeli ve Rafineriyi ziyaret etmelidir . Deneyimsiz olanlar için, bu tüccar Gemi Yapımcısı'nın hemen yanında bulunuyor ve üç Bakırı bir Bronz Külçeye dönüştürebiliyor. Özellikle, bu, Rafineride gerçekleştirilebilecek birçok dönüşümden sadece bir tanesidir ve hayranlar, Skull and Bones'ta yeni ekipmanlar üretmeye devam ettikçe tüccarın hizmetlerine oldukça aşina olacaklardır .Bir oyuncu Bakır toplamak ve rafine etmek için zaman harcamak istemiyorsa bunun yerine Bronz Külçelerini bir Yerleşim Yerinden satın alabilir. Aslında, bu Rafine Metali stoklayan çeşitli satıcılar vardır ve bunların birçoğu aşağıdaki haritada işaretlenmiştir. Hayranlar bu Yerleşim Yerlerine kadar yelken açmakta özgür olsalar da, yolculuğu kısaltmak isterlerse Kraliyet Mezarlığı'na ulaşmak için Skull and Bones'un hızlı yolculuğunu da kullanabilirler .Bronz Külçelerin satın alınmasının yalnızca 100 Gümüşe mal olduğunu belirtmek gerekir ki bu önemli bir miktar değildir. Yine de Bakırı Bronz Külçelere dönüştürmek çok daha ucuzdur ve bu nedenle Skull and Bones oyuncularına mümkün olduğunca bu seçeneği takip etmeleri tavsiye edilir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

コメント


bottom of page