top of page

Roblox Muscle Legends Kodları

Ücretsiz oyun içi ödüller arayan Roblox oyuncuları, tüm aktif Muscle Legends kodlarının bulunduğu bu listeye göz atmalıdır.Muscle Legends'ta Roblox oyuncularının daha güçlü olmak ve yeni konumların kilidini açmak için sürekli antrenman yapması gerekiyor. Bu süreci kolaylaştırmak için bu makale, hayranların tamamı aşağıda listelenmiş olan Muscle Legends kodlarını kullanmasını kolaylaştırıyor . Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli Roblox oyuncuları için kullanışlı olması gereken diğer güzel güçlendirmelerin yanı sıra, değerli taşlar gibi değerli oyun içi ödüller sağlarlar .


1 Şubat 2024'te Artur Novichenko tarafından güncellendi: Bu kılavuz sürekli olarak güncellenmektedir, ancak ne yazık ki geliştiriciler yakın zamanda yeni Muscle Legends kodları eklememiştir. Oyuncular güncel kalmak için bu makaleyi düzenli aralıklarla ziyaret etmeli ve bu arada, henüz yapmamışlarsa tüm aktif Muscle Legends kodlarını kullanabilirler.


Roblox Kas Efsaneleri Kodları


Muscle Legends, Roblox oyuncularının yeni kodlar ve oyun güncellemeleriyle etkileşimde kalmasını sağlamak için düzenli güncellemeler alıyor . Şu anda bu oyun için aktif olmayan kodlar bulunmamakla birlikte, her an değişebileceği için hızlı hareket etmek önemlidir.


Tüm Active Muscle Legends Kodları (Şubat 2024)


 • SkyAgility50 - 500 Çeviklik artışı.

 • SpaceGems50 - 5.000 Mücevher.

 • Speedy50 - 250 Çeviklik artışı.

 • SuperMuscle100 - 200 Güç artışı.

 • SuperPunch100 - 100 Güç artışı.

 • MegaLift50 - 250 Güç artışı.

 • MillionWarriors - 1.500 Güç artışı.

 • MuscleStorm50 - 1.500 Güç artışı.

 • Başlat250 - 250 Mücevher.

 • GalaxyCrystal50 - 5.000 Mücevher.

 • FrostGems10 - 10.000 Mücevher.

 • EpicReward500 - 500 Mücevher.


Süresi Dolan Tüm Muscle Legends Kodları (Şubat 2024)


Şu anda süresi dolmuş kod yok.


Roblox'ta Kodlar Nasıl Kullanılır: Muscle LegendsMuscle Legends'ta kodları kullanmak diğer Roblox oyunlarından pek bir farkı olmadığı için oldukça basit bir iştir . Oyuncular aşağıdaki talimatları izlerlerse bunu kolayca yapabilirler:


 • Roblox'u açın ve Muscle Legends'ı başlatın .

 • Oyunun ana ekranında mavi Twitter simgesini bulun.

 • Bu simgeye tıklayın.

 • Sunulan kodu "Kodu Buraya Yazın" yazan alana girin.


Daha Fazla Roblox Nasıl Elde Edilir: Muscle Legends KodlarıMuscle Legends için daha fazla kod edinmek için Roblox oyuncuları oyun geliştiricisini Twitter'da bulabilir . Ayrıca bu makale sık sık güncellenmekte ve oyuncuların güncel bilgilere ulaşabilmesi için güvenilir bir kaynak sağlamaktadır. Oyuncular, etkileşimde kalarak ve düzenli olarak kontrol ederek oyunla ilgili en son haberler ve gelişmelerden haberdar olabilirler.


Kas Efsaneleri İpuçları ve Püf Noktaları


Başlangıç ​​olarak, yukarıda verilen kodlar oyunculara ilerlemede büyük bir destek sağlayacak, ardından oyuncuların kendilerini uygun şekilde seviyelendirmeleri gerekiyor. Diğer antrenmanlara olduğu kadar koşu bandına da zaman ayırmak çok önemlidir. Kavgalardan kaçının, çünkü erken aşamalarda bu oyuncular için zor olabilir, çünkü birçok çok güçlü oyuncu her zaman herkesi öldürebilir, bu nedenle erken aşamalarda kavgalardan kaçınmak başarının önemli bir anahtarıdır. Ayrıca Rebirth, oyuncuların hızla yeni dünyalara girmelerine ve daha fazla oyun içeriğinin kilidini açmalarına yardımcı olacak.


Muscle Legends Gibi En İyi Roblox Dövüş OyunlarıRoblox'ta ilginç ve benzersiz bir oyun deneyimi sunan başka birçok harika dövüş oyunu da var . Yeni bir şeyler denemek isteyenler için bu makale yardımcı olmak için burada. Kullanıcılar Muscle Legends gibi en iyi oyunlardan bir seçkiyi aşağıya bakabilirler :


Bilek Güreşi Simülatörü

Tek Yumruk Adam: En Güçlü

Güçlü Kas Simülatörü

Güçlü Adam Simülatörü

Her Saniyede +1 Güçlü


Muscle Legends Geliştiricileri Hakkında


Scriptbloxian Studios çok popüler geliştiricilerdir ve Muscle Legends dahil pek çok harika oyun yaratmışlardır . Roblox grupları şimdiden 20 milyondan fazla üye kazandı . Scriptbloxian Studios tarafından oluşturulan oyunların tam listesi:


Ninja Efsaneleri

Hız Efsaneleri

Ninja Efsaneleri 2

Sondaj Simülatörü

Kas Efsaneleri


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentarer


bottom of page