top of page

Roblox Ölüm Topu Kodları

En yeni Death Ball kodlarını arayanlar, popüler Roblox oyunu için kodların nasıl kullanılacağına ilişkin talimatların yanı sıra bunları da burada bulabilirler.Taklit etmenin en içten dalkavukluk şekli olduğu sıklıkla söylenir, bu durumda Death Ball'un geliştiricileri Blade Ball'u gerçekten seviyor olmalı . İki oyun inanılmaz derecede benzer, ancak birçok Roblox oyuncusu artık ilkini tercih ediyor gibi görünüyor ve oynanışının orijinalde sunulandan çok daha heyecan verici olduğunu düşünüyor.


Blade Ball'da olduğu gibi , oyuncuların ücretsiz Taşlar ve diğer harika ödüller için kullanabileceği çok sayıda Death Ball kodu var . Roblox oyuncuları, oyun sıklıkla güncellendiğinden bu kodları mümkün olan en kısa sürede kullandıklarından emin olmalıdırlar; bu, kodların bir anda sona ermesine neden olabilir.


3 Şubat 2024'te Tom Bowen tarafından güncellendi: Her geçen hafta, Death Ball'un popülaritesi artmaya devam ediyor ve şu anda çeyrek milyardan fazla insan oyunu oynamış durumda. Ancak oyuncu tabanı büyüdükçe yeni Death Ball kodlarına olan talep de artıyor. Bu yazının yazıldığı an itibarıyla Death Ball için tamamı yakın zamanda test edilmiş dört aktif kod bulunmaktadır. Sürelerinin dolmadığından emin olmak için bu kodları her hafta kontrol etmeye devam edeceğiz ve yeni Ölüm Topu kodları keşfedildiğinde listeyi güncelleyeceğiz.


Tüm Ölüm Topu Kodları


Tüm Aktif Ölüm Topu Kodları (Şubat 2024)


  • derank - Bu kodu 4.000 Mücevher karşılığında kullanın (YENİ)

  • newyear - Bu kodu 4.000 Mücevher karşılığında kullanın

  • 100mil - Bu kodu 4.000 Mücevher karşılığında kullanın

  • Noel - Bu kodu 4.000 Mücevher karşılığında kullanın

  • mech - Bu kodu 4.000 Mücevher karşılığında kullanın


Süresi Dolmuş Tüm Ölüm Topu Kodları


ilahi

tilki

kameki

şükran

öğle yemeği

özür dilerim

ruh


Ölüm Topu için Kodlar Nasıl Kullanılır?Death Ball kodlarını kullanma süreci nispeten basittir ve diğer Roblox oyunlarındaki kodları kullanma işleminden çok da farklı değildir . Ancak sorun yaşayanlar, süreci hızlandırmaya yardımcı olmak için aşağıdaki adım adım talimatlara başvurabilirler.


  • Ölüm Topu'nu başlatın .

  • Ekranın üst kısmındaki "Diğer" düğmesine basın.

  • Açılır menüden "Kodlar"ı seçin.

  • Kodu sağlanan kutuya yazın veya yapıştırın ve ardından "Doğrula"ya basın. Alternatif olarak oyuncular sadece enter tuşuna basabilirler.


Daha Fazla Ölüm Topu Kodunu Nerede Bulabilirsiniz?


Oyuncular Death Ball için yeni kodları birkaç farklı yerde bulabilirler . Yeni başlayanlar için hem yeni kodlar hem de oyunla ilgili bilgiler için oyunun resmi Discord sunucusuna katılmak iyi bir fikirdir . Oyuncular bazen oyun hakkında tweet attıkları için Sub'ı Twitter'da da takip etmelidir . Ancak yeni Death Ball kodlarını bulmak için en iyi yer tartışmasız burasıdır çünkü bu kılavuz, yeni kodlar kullanıma sunuldukça düzenli olarak güncellenecektir. Bu nedenle, gelecekteki ücretsiz fırsatları kaçırmamak için bu sayfaya yer işareti koymak ve burayı sık sık kontrol etmek iyi bir fikirdir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page