top of page

Pokémon Legends Arceus Güçlü, Canavarları Göründü

Pokémon Legends: Arceus'un en yeni fragmanı oyunun karakterlerini, özelleştirme seçeneklerini ve güçlü bir Noble cep canavarını sergiliyor.Pokémon Legends'ın en yeni fragmanı : Arceus , açık dünya oyununun çok çeşitli karakterlerini, özelleştirme seçeneklerini ve güçlü bir yeni Pokémon olan Kleavor'ı sergiliyor .


Oyun fragmanı , hem daha önce ortaya çıkan mekaniklere hem de oyunun hikayesi ve karakterlerine ilişkin yeni unsurlara daha yakından bir bakış sunuyor. Eğitmen, Wyrdeer, Basculegion ve Hisuian Braviary dahil olmak üzere çok çeşitli Pokémon'da Hisui bölgesini dolaşırken gösteriliyor. Ayrıca oyunun gardiyanları için kapsamlı bir rehber sunar. Bunlar önemli NPC tüm inşa için çıktıkları yolculukta oyuncular görevler ve hedefleri sunan oyunun bölgenin bazı yönlerini korumak Sinnoh ilk tam pokedex.Jubilife Village, bir oyunun ana merkez alanları olarak da vurgulanıyor. Duvarları içinde oyuncular, eğitmenlerinin görünümünü özelleştirebilecek, en sevdikleri Pokémon ile fotoğraf çekebilecek ve İksirler ve Poké Topları gibi bir dizi faydalı eşya üretebilecekler. Çeşitli kıyafetler ve tasarımlar ortaya çıkıyor ve oyuncuların deneyimlerine daha özgün hissettiren bir karakter yaratabileceklerini kanıtlıyor.


Henüz hiç şüphesiz yıldızı Pokémon Efsaneleri: Arceus ' ' Noble Pokémon' son römork Kleavor, yepyeni bir Eller için iki balta sallayan bu çılgın altın canavar, devasa yaratığı yakalamaya çalışırken saldırılarından kaçınması gereken oyuncuya hücum eder. Eğiticide kullanılan lezzet metni, eğiticilerin "çılgın Pokémon soylularıyla karşılaşacak ve onları bastıracaklarını" belirtiyor. oyunun bu korkunç varyantlardan birden fazlasını içereceğini ima ediyor.Pokémon Legends: Arceus , Pokémon formülünü açık dünya, aksiyon-macera ortamına uyarlayan bir yan ürün olarak hizmet edecek . Eğitmenler, patikalarla sınırlı kalmak yerine, Pokémon'u yakalamak için uzun otların arasından gizlice geçerek Hisui'de özgürce dolaşabilir veya kavga edenleri zayıflatmak için kendi canavarlarını savaşa gönderebilir .


Daha geleneksel Pokémon oyunlarının hayranıysanız, Pokémon Brilliant Diamond ve Shining Pearl'e göz kulak olmalısınız . Franchise'ın dördüncü neslinin bu baştan aşağı yeniden yapımları, faydalı yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve oyun eklemeleri içeriyor. Merakla beklenen bu taksitler 19 Kasım'da, yalnızca Nintendo Switch'e özel olacak .


Pokémon Legends: Arceus'a gelince , eğitmenler uzun zamandır bekledikleri açık dünya deneyiminin 28 Ocak'ta Nintendo Switch için çıkmasını bekleyebilirler. Fiziksel bonus ödülleri yalnızca Avrupa'da mevcut olsa bile, hayranlar oyunu şimdi ön sipariş verebilir .

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page