top of page

Pokemon Go: Spotlight Saat Rehberi

Her haftanın Spotlight Hour'undan en iyi şekilde yararlanmak mı istiyorsunuz? Seni koruduk.Pokemon Go , kullanıcılarına her biri size sınırlı süreli bonuslar ve özel özellikler sağlayan çok sayıda etkinlik sunuyor. Buna, belirli bir Pokemon'un yer aldığı ve ona eşlik edecek bonuslar sunan 60 dakikalık pencereler olan Spotlight Saatleri de dahildir.


Bu, Pokemon Go'da en sık gerçekleşen etkinliktir ve kullanıcılara her hafta farklı bir Pokemon'un sergilendiği bir Spotlight Saati sunar. Bu kılavuz, Pokemon Go Spotlight Hours'tan en iyi şekilde yararlanmaya ilişkin en son bilgilerden haberdar olmanızı sağlamak için haftalık olarak güncellenecektir.


19 Mart 2024'te Christian Pellegrino tarafından güncellendi: Mart ayının üçüncü Pokemon Go Spotlight Hour Etkinliğinde dört farklı Pokemon yer alacak: Vulpix, Poliwag, Snorunt ve Hippopotas. Etkinlik bilgilerinden en iyi hazırlık stratejilerine kadar bu eşsiz Spotlight Hour hakkında bilmeniz gereken her şeyi aşağıda bulabilirsiniz.


Gündem Saati Tarih ve SaatYaklaşan Spotlight Hour , 19 Mart 2024 Salı günü yerel saatle sabah 6'dan akşam 7'ye kadar gerçekleşecek . Bu nispeten kısa bir zaman aralığıdır, bu nedenle sunulan bonuslardan yararlanmak için hazırlıklı olduğunuzdan ve zamanında giriş yaptığınızdan emin olun.


Gündem Saati PokemonuBu haftaki Spotlight Hour'da standart Pokemon yerine dört farklı Pokemon içeren Vulpix, Poliwag, Snorunt ve Hippopotas sergilenecek .


Bu dört Pokemon'un her birinin en az bir evrimi vardır ve Poliwag'da iki tane vardır. Bu Pokemon için tonlarca Şeker elde etme fırsatı veren bu Spotlight Hour'dan mutlaka yararlanın.


Ayrıca, herhangi bir Spotlight Hour'da olduğu gibi, bu , yüksek oyun içi istatistiklere sahip Pokemon'u yakalamak için harika bir şans . Her ne kadar Pokemon'un istatistikleri yakalandığında hala rastgele olsa da , karşılaşmaların çokluğu size arzu edilen istatistiklere sahip olanı yakalamak için daha büyük bir fırsat verecektir.


Spotlight Saati BonuslarıSüresi boyunca her Spotlight Hour'a özel bir bonus eşlik edecektir. Bu Spotlight Hour'da Pokemon yakalarken iki kat XP alacaksınız .


Bu etkinlik penceresi sırasında öne çıkan Pokemonların ortaya çıkmasındaki büyük artış göz önüne alındığında, bu, bu Pokemonlardan birkaçını yakalamak için harika bir fırsattır ve size tonlarca XP sağlar, bu da genel Eğitmen Seviyenizi artırmak için kullanılan değerli bir kaynaktır.


Bu çift yakalama XP bonusunu en üst düzeye çıkarmak için, bol miktarda PokeStop'un bulunduğu bir bölgede olmanız en iyisidir . Bu sadece karşılaştığınız Pokemon miktarını artırmakla kalmayacak, aynı zamanda Poke Ball'ları ve diğer kaynakları sürekli olarak elde etmenize de olanak tanıyacaktır.


Spot Işık Saati Ortaya Çıkma Oranları ve Parlak OranlarBu Spotlight Hour'un ana bonusu , öne çıkan Pokemon'un bu etkinlik sırasında büyük ölçüde artan ortaya çıkma oranı olacak . Bu Pokemonların ortaya çıkma oranı , hem PokeStop Yemleri hem de Tütsü kullanılarak daha da artırılabilir .


Neyse ki, bu Spotlight Hour Etkinliği sırasında öne çıkan her Pokemon'un Shiny varyasyonuyla karşılaşma şansına sahip olacaksınız . Bu iki öğeyi kullanmak, bu benzersiz Pokemon türleriyle karşılaşma ve onları yakalama olasılığınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.


Topluluk Günü Etkinliklerine benzer şekilde , bu Pokemonların artan ortaya çıkma oranı, bu Parlak Pokemonları bulma ve yakalama konusunda size iyi bir şans verecektir , bu nedenle, öğeleriniz ve belirli konumlarınız söz konusu olduğunda buna göre hazırlandığınızdan emin olun.


Spotlight Saatlerine Nasıl Hazırlanılır?Bu kadar kısa bir süre varken, bu etkinliğe başlamadan önce hazırlanmanızı sağlamak önemlidir. Öne çıkan Pokemon'un ortaya çıkma oranındaki büyük artış nedeniyle, Poke Ball'larınızı stokladığınızdan emin olun.


Ayrıca bu etkinlik başlamadan önce yeterli Pokemon Deponuz olduğundan emin olmak isteyeceksiniz . Bu, yer açmak için başkalarını aktarma endişesi duymadan, öne çıkan Pokemon'u hızlı bir şekilde yakalamanıza olanak tanır.


Bu Spotlight Hour'un bonusu, herhangi bir Pokemon'u yakalamak için iki kat XP olması , Poke Ball'ları stoklamak ve yeterli depolama alanına sahip olmak özellikle önemlidir.


Bu etkinlik sırasında kazanacağınız XP'yi artırmak için, bu Spotlight Saati sırasında herhangi bir Pokemon yakalamadan önce Şanslı Yumurta öğesini kullanın. Bu öğeyi kullanmak, 30 dakika boyunca kazandığınız XP'yi ikiye katlayacak ve Spotlight Hour bonusuna ek olarak birikecektir.


Son olarak, öne çıkan dört Pokemon'un hepsi farklı türlerde olduğundan, Mega Evolve , bu Spotlight Hour sırasında türlerinden biriyle eşleşen bir Pokemon'dur . Bu, etkinlik boyunca o Pokemon'u yakalarken kazanılan Şeker sayısını daha da artıracak.


Ek olarak bu, Pokemon'u maksimum seviyelere çıkarmak için gereken bir kaynak olan Candy XL'i elde etme şansını artıracaktır .


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page