top of page

Pokemon GO, Munna Spotlight Saat Rehberi (Munna Parlak Olabilir mi?)

Munna sevimli bir pembe Pokemondur. İşte spot ışığı saati hakkında bilmeniz gereken her şey.Pokemon GO spot saatleri her Salı günü gerçekleşen heyecan verici bir şeydir. Her hafta bir Pokemon, bir saat boyunca ortaya çıkan tek Pokemon olmak için ön planda ve merkezdedir ve size Pokemon'u, şekerlerini ve daha fazlasını toplama şansı verir.


Bu haftanın Pokemon'u, karanlık türlere karşı tamamen etkisiz, çalma türlerine karşı ise pek etkili olmayan psişik bir tür olan Munna'dır. Yukarıda listelenenlerin dışında başka türlerle savaşmak istiyorsanız bu Pokemon iyi bir seçimdir. Bir süredir bu Pokemon'u pek görmemiş olsak da, 13 Şubat Salı günü ilgi odağı olacak ve bu kılavuz, Pokemon GO'da en iyi şansı elde etmek için bilmeniz gereken her şeyi sağlayacaktır .


Pokemon GO Munna Spotlight Saat RehberiMunna tanıtım saati 13 Şubat Salı günü yerel saatle 18.00'de başlayacak ve yerel saatle 19.00'a kadar sürecek. Bu tanıtım saatinde sadece Munna'yı almakla kalmayacak, aynı zamanda yakaladığınız her biriyle x2 yakalama şekeri de alacaksınız.


Munna'nın ayrıca spot ışıklarında yakalayabileceğiniz parlak bir formu var. Parlak formun haritada görünmeyeceğini unutmayın, bu nedenle her Pokemon'a tıkladığınızdan emin olun. Bu sefer çok daha fazla Munna ortaya çıkacağı için etkinlik sırasında Parlak alma şansı artırıldı. Bunu ekstra bonus şekerle birleştirerek Munna'yı Musharna'ya dönüştürebileceksiniz. Bu aynı zamanda ona halihazırda sahip olduğu saldırıların yanı sıra başka bir saldırıyı öğretmek için de iyi bir fırsat olacaktır.


Bu etkinlik 6-7 arası 1 saat sürecek ve her salı gerçekleşecek ancak her hafta farklı özel bonuslarla farklı Pokemonlar devreye girecek. Yeterince PokeBall toplayarak ve envanterinizde kalan istenmeyen Pokemonları temizleyerek, bir parlaklık elde etmeye çalışırken yakalayacağınız tüm Pokemonlar için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun. Yapılacak başka bir şey de, yeni Pokemon'unuza bazı saldırı hareketlerini öğretmek için Stardust'ı geliştirmek. Munna spot ışık saati hakkında bilmeniz gereken her şey bu.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page