top of page

Pokemon GO: Mega Rayquaza İçin En İyi Hareket Seti

Mega Rayquaza, Pokemon GO'da popüler ve güçlü bir Pokemon'dur. İşte en iyi hamle seti.Mega Rayquaza, Pokemon GO'da oldukça güçlü bir Pokemon'dur ; Bu Pokemon, etkinlik mevcut olduğunda baskınlardan elde edilebilen Rayquaza'dan mega olarak geliştirilebilir. Doğru hamle seti ile Mega Rayquaza, Pokemon GO'daki en güçlü Dragon türlerinden biri haline gelebilir .


Rayquaza, 2023'teki Pokemon GO Fest Global sırasında mevcuttu . Oyuncular, yerel baskınlara katılarak veya uzaktan baskın geçişi aracılığıyla dünyanın herhangi bir yerindeki bir baskına katılarak bunu elde edebilirlerdi. Herkesin Rayquaza'yı almaya çalıştığı ciddi bir dönemdi. Baskınlar o yıl başladı ve herkes Pokemon'u yenmek ve onu Mega Rayquaza'ya dönüştürmek için yakalamak için bir ekip toplamaya çalışıyordu. Bu kılavuz Mega Rayquaza için en iyi hamleyi açıklayacaktır.


Mega Rayquaza İçin En İyi Hareket SetiMega Rayquaza, Maksimum CP'si 6458 olan süper güçlü bir Pokemondur. Bu Pokemon, Ejderha ve Uçan tipidir ve çok güçlü bir saldırgan olacaktır. Öncelikle bir Rayquaza'ya ve ardından bir Meteorite'ye ihtiyacınız olacak. Rayquaza'yı geliştirmek kafa karıştırıcı bir süreç olabilir çünkü onu geliştirmek için doğru hamleyi, yani Dragon Ascent'i yapmanızı gerektirir. Bir Meteorite'iniz olduğu sürece Rayuaza'yı Mega evrime hazırlamak için gereken tek şey budur. Bunu yapabilmek için yeterli Mega enerjiye sahip olmanız gerekeceğini lütfen unutmayın. Rayquaza'nın en iyi hamle seti için aşağıdaki tabloya bakın.

pokemon

Hareket kümesi

Mega Rayquaza

Ejderha Kuyruğu ve Ejderha Yükselişi

Hareket seti için başka bir seçenek de Mega Rayquaza'yı iyi bir saldırgan yapacak olan Breaking Swipe veya Outrage'ın Dragon Tail ile karıştırılmasıdır. Ancak Dragon Tail ve Dragon Ascent 29,30 DPS (Kısacası saniye başına hasar) verir.


Mega Rayquaza , buz tipi Pokemon'un yanı sıra Ejderha, Peri ve Kaya tipi Pokemon'a karşı çok zayıftır. Ancak Pokemon, Böcek, Dövüş, Ateş ve Su türlerine karşı güçlüdür ve Çim ve Zemine karşı ekstra güçlüdür.


Bu Pokemon biraz ekstra çaba gerektirse de Mega Rayquaza'nın ne kadar güçlü olabileceği göz önüne alındığında buna fazlasıyla değer. Rayquaza'nın yakalanmak üzere Pokemon GO'ya ne zaman döneceği konusunda şimdilik resmi bir açıklama yok ancak yakın gelecekte geri döneceğini umuyoruz.


Mega Rayquaza ve Pokemon GO'da bunun için en iyi hareketlerin hangileri olduğu hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments