top of page

Palworld Yüksek Kaliteli Pal Yağı Nasıl Elde Edilir

Palworld'ün teknoloji ağacındaki daha gelişmiş şeylerden bazılarını yapmak için Yüksek Kaliteli Pal Yağı gerekir. İşte bazılarını bulabileceğiniz yer.Palworld'de temel bir temel oluşturduğunuzda ve çalışır durumda olduğunuzda , gerçek eziyet başlar. Çok geçmeden kendinizi, bir dizi yararlı öğe yaratmak için kullanılan Yüksek Kaliteli Pal Yağı gibi yeni malzemelere ciddi bir ihtiyaç içinde bulacaksınız.


Takımadaları keşfederken daha güçlü ve daha agresif Pal'lar ve Sendika üyeleriyle karşılaşacaksınız. Hayatta kalmak istiyorsanız silahlarla ve bol miktarda cephaneyle silahlanmanız gerekecek ve bunu yapmak için de büyük miktarda Yüksek Kaliteli Pal Yağı gerekir. Bu temel işçilik malzemesini Palworld'de nereden alabileceğinizi burada bulabilirsiniz .


Yüksek Kaliteli Pal Yağı Nerede Bulunur?Yüksek Kaliteli Pal Yağı elde etmenin en erken ve en kolay yolu Geçit Girişi ara noktasının yakınında bulabileceğiniz Wooliepop'ları avlamaktır . Başlangıçlar Platosu'ndan Rayne Sendika Kulesi'ne gidin, ardından batıya dönün. Geçit Girişine vardığınızda tepeleri ve ormanları kontrol edin; çiftler halinde seyahat eden bazı Wooliepop'larla düzenli olarak karşılaşacaksınız. Küçük miktarlarda Yüksek Kaliteli Pal Yağı elde etmek için onları bayıltın.


Ayrıca Wooliepop'ları yakalayabilir ve ekstra damlalar için onları kesebilirsiniz. Eve dönerken yanınıza birkaç pamuk şeker koyun alın, bir et satırı alın ve doğramaya başlayın. Bir Dost'u katletmek size onun tüm eşyalarını ikinci kez verir, yani ondan kazandığınız ganimeti ikiye katlar. Ancak katledilen Dostlar asla kurtarılamaz, bu yüzden iyi avantajlara sahip olan Dostları öldürmediğinizden emin olun.Wooliepop avlamak yalnızca düşük seviyeli oyuncular için önerilir. Daha büyük miktarlarda Yüksek Kaliteli Pal Yağı düşüren başka Dostlar da var, ancak bunların çoğu oldukça yüksek seviyededir. Bu kaynağı yetiştirmenin en iyi yolu çöl biyomlarındaki Digtoise'ları avlamaktır . Bazılarını doğrudan Geçit Girişi geçiş noktasının kuzeyinde, Quivern'in boss arenasının yakınında bulabilirsiniz. Çöl biyomlarındaki iklimin sıcak olduğunu unutmayın, bu nedenle ya sıcak hava kıyafetleri giyin ya da geceleri avlanarak zamanla hasar almazsınız. Alternatif olarak ormanlarda Mammorest'leri avlayabilirsiniz .


Yüksek Kaliteli Pal Yağı, Palworld'de saldırı tüfekleri gibi daha sonraki seviye silahlar da dahil olmak üzere çoğu silahın yapımı için gereklidir , çünkü yağa Polimer yapmak için de ihtiyaç vardır. Seyahat sürelerini kısaltmak için Bambu Korusu'nun ötesindeki çölde bir üs kurmak akıllıca olabilir . Aksi takdirde kuzeydoğudaki ıssız adada avlanabilirsiniz. Digtoise'ları avlamak için iyi silahlar veya güçlü bir Çim tipi Dost getirin.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Komentarze


bottom of page