top of page

Palworld Oyuncusu Etkileyici Köprü Üssü İnşa Ediyor

Becerikli bir Palworld oyuncusu, İkiz Şövalyeler Köprüsü'nde bir üs inşa etmek için oyunun inşaat mekaniklerinden yararlanıyor.

Hayal gücü yüksek bir Palworld oyuncusu, üssünü üzerinde iki dev heykel bulunan bir köprünün üzerine inşa etti. Palworld'ün sürükleyici dünyası, oyuncuların üslerini kurabilecekleri bir dizi stratejik konuma sahiptir. Örneğin, iki şelale arasındaki uçurum kenarı, düşman saldırılarına karşı dayanıklı, rahat bir ev için harika bir yerdir. Ayrıca paldyum parçaları, taş, tahta gibi zengin kaynaklara sahip yerler bulup ilk tabanı yapıp normalden daha hızlı büyütmek akıllıca olacaktır.

Bağımsız bir oyun olmasına rağmen Palworld , bu yazının yazıldığı sırada 465.000'den fazla kişinin oynadığı Steam'deki en popüler oyunlardan biri . Canavarları evcilleştiren oyun, ilk çıkışından kısa bir süre sonra 2,1 milyonluk şaşırtıcı bir oyuncu sayısına ulaşarak Counter-Strike 2 , Elden Ring ve Cyberpunk 2077 gibi oyunları geride bıraktı . Palworl d'nin küresel satış rakamlarına gelince , geliştiriciler yakın zamanda oyunun Steam ve Xbox'ta 19 milyondan fazla kopya sattığını duyurdu.

Reddit'te -MangoLoco- adını taşıyan kurnaz bir Palworld oyuncusu, çok seviyeli üssünü bir köprünün üzerine inşa etti ve arkasında iki özdeş heykel vardı. Bu özel taban, biri köprü zemininin üzerine inşa edilmiş iki kattan oluşuyor. Oyuncu, o bölgede kolaylıkla bulunabilen taş ve ahşap malzemeleri kullanmış gibi görünüyor. Ne yazık ki -MangoLoco- iç parçaların görsellerini paylaşmadı, dolayısıyla tabanın içinde ne olduğu bilinmiyor.


Palworld Oyuncusu Köprü Üssünü SergiliyorReddit'te diğer Palworld oyuncuları -MangoLoco-'nun özel üssünü övdü ve bazıları orijinal posterin savunmasını artırmak için köprünün her iki yanına kuleler yerleştirdiğini öne sürdü. Rasikko'ya giden bir oyuncu, İkiz Şövalyeler Köprüsü'nün arkasında Palworld'ün Robinquill'lerinin evinin bulunduğunu ve bunun, bu Çim türü yaratıkları bulup yakalamak için bir fırsat olduğunu söyledi.

Palworld oyuncuları, oyunun inşa mekaniklerini kullanarak her türlü karmaşık yapıyı yaratıyor ve bu da bazen yeniden inşa etme açısından kısıtlayıcı olabiliyor. Korsan gemileri ve piramitlerden ilham alan üslerin yanı sıra, bütün bir şehri sıfırdan inşa ettiler. Gelecekte topluluk içinde daha inanılmaz temel fikirlerin paylaşılacağı kesindir.

Pek çok hayatta kalma oyununda olduğu gibi, inşa etmek Palworld'ün oynanışının temel taşıdır , çünkü oyuncular eninde sonunda ganimetlerini depolayacak ve Dostlarını güvenli bir şekilde yetiştirecek bir yere ihtiyaç duyacaktır. Oyunda ilerledikçe ve yeterli kaynak topladıktan sonra oyuncular ikinci ve üçüncü üslerini inşa ederek bunları farklı amaçlarla kullanmak isteyebilirler. Örneğin, evleri sandıklar ve çalışma tezgahlarıyla dolu küçük bir kulübe ise, Dostlarının birlikte yaşayabileceği başka bir yerde daha büyük bir kulübe kurabilirler.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page