top of page

Palworld Oyuncusu Doğma Oranını 10 Kat Artırıyor, Korku Ortaya Çıkıyor

Bir Palworld oyuncusu, Pal ortaya çıkma oranını 10 kat arttırıyor ve oyunu oynamaya başladığında çok tuhaf bir sonuç alıyor.  • Bir Palworld oyuncusu, Pal ortaya çıkma oranını normal sayının 10 katına çıkardıktan sonra şaşırtıcı bir hata buldu.

  • Söz konusu aksaklık, çıyan benzeri bir Mammorest soyunun yumurtlamasına neden oldu ve bu şaşırtıcı derecede rahatsız ediciydi.

  • Palworld, aksaklıklara rağmen milyonlar sattı ve 2024'te büyük bir gelişme potansiyeline sahip büyük bir hit haline geldi.


Bir Palworld oyuncusu, oyunun Pal ortaya çıkma oranını normal sayının 10 katına ayarladıktan sonra birkaç Mammorest'in birlikte ortaya çıkmasıyla ilgili tuhaf bir hataya tanık oldu. Palworld, oyuncuların oynadıkları dünyaları yüksek düzeyde özelleştirmelerine olanak tanıyor, ancak bu oyuncunun keşfettiği gibi bu seçeneklerden bazıları şu anda mükemmel şekilde çalışmıyor olabilir.


Palworld geçen ay erken erişime sunuldu. Ancak bu tür bir sürümden beklendiği gibi, oyun başlangıçta birçok hatayla doluydu ve o zamandan beri geliştirici Pocket Pair tarafından periyodik güncellemelerle düzeltildi. En kötü sorunlardan bazıları Palworld'ün Xbox'ta sürekli çökmesi , Pal'ların komutlara uymaması ve zemindeki eksik dokuların yarattığı deliklerdi. Ancak tüm aksaklıklar korkunç değildi ve bazıları aslında oldukça komikti.


Şimdi Twinfails adlı bir Palworld oyuncusu şansını zorladı ve yeni, tuhaf bir aksaklık keşfetti. Palworld oyuncuları , bir oyuna başlamadan önce farklı zorluklar arasından seçim yapabilirler ; bu zorluklar arasında, oyunculara deneyimin çeşitli yönlerini kişiselleştirme olanağı tanıyan Özel de dahildir. Twinfails, bu seçeneği seçerek oyunun Pal ortaya çıkma oranını normal sayıdan 10 kat daha yükseğe ayarlamaya karar verdi. Palworld, oyunculara Pal ortaya çıkma oranını artırmanın performans sorunları getirebileceğini tavsiye etse de , yine de bunu yapmalarına izin veriyor. Sonuç olarak Twinfails, dünyayı düzenledikten sonra oyunu zar zor açtı ve tuhaf bir kırkayak gibi görünen çok esrarengiz, kusurlu bir çizgide yaklaşık on kadar Mammorest'i gördü.


Yine de bu, Palworld'de bulunabilecek tek komik aksaklıktan çok uzak . Örneğin, bir Palworld oyuncusu birkaç hafta önce dev bir yarı saydam Arsox keşfetti . Oyuncu tarafından paylaşılan bir videoda, bir dağ kadar büyük olan ve oyuncu ona yaklaştığında yarı saydam hale gelen arızalı Arsox'un etrafında bir Nitewing uçurduklarını görmek mümkündü. Ne yazık ki bu çılgın aksaklığın nasıl gerçekleştiğine dair bir açıklama yapılmadı.


Palworld'ün Keskin Kenarları Olabilir Ama Hala Büyük Bir HitPalworld inkar edilemez derecede kusurlu ve eksik olsa da , aynı zamanda çok eğlenceli ve hayatta kalma oyununun bu kadar başarılı olmasının nedeni de bu. Oyun yalnızca Steam'de 15 milyon birim satmakla kalmadı, aynı zamanda Xbox Game Pass'te de mevcut ve yaratıcılarına göre Xbox'ta 10 milyon oyuncuya ulaştı, bu da Palworld'ü 2024'ün en büyük hitlerinden biri haline getiriyor . Umarız bu yüksek oyuncu sayısı, geliştirici Pocket Pair'i zaman içinde deneyimi iyileştirmeye ve oyunu hâlâ rahatsız eden hataları ve performans sorunlarını gidermeye teşvik edecektir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Комментарии


bottom of page