top of page

Palworld, Nasıl Hızlı Para Kazanılır

Palworld'de Altın Paranız azaldı ve biraz hızlı mı kazanmanız gerekiyor? Bu kılavuz, hayatta kalma oyununda hızlı bir şekilde Altın elde etmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntemi gösterecektir.Şaşırtıcı bir şekilde Palworld'de para bulmak oldukça zordur . Bu Altın Paraları, ara sıra hazine sandıklarında bulmanız dışında, maceralarınızda sık sık bulamazsınız. Altın yaygın bir düşüş olmamasına rağmen, çiftliğinizde daha kolay Altın stoklamak için kullanabileceğiniz bazı yöntemler vardır.


Eşya satmanın dışında, dünya genelinde sizin için Altın toplayabilecek ve oyunu tamamlamanız için size düzenli bir para kaynağı sağlayacak birkaç farklı Arkadaş edinebilirsiniz. Palworld'de Altın yığınınızı oluşturmak ve zenginliğinizi artırmak istiyorsanız şunları yapabilirsiniz.


Palworld'de Para Farmı Nasıl Yapılır?Palworld'de Altın elde etmek için Tüccarlara ve Karaborsacılara satış yapmak gibi kullanabileceğiniz çok sayıda yöntem olmasına rağmen , bunu elde etmenin en iyi ve en hızlı yolu, belirli Dostlarınızı üssünüzdeki Çiftliğinize atamak ve onların altını kazmalarını sağlamaktır. .

Her Pal, Çiftliğinizde farklı öğeler bulacaktır , ancak size bir miktar Altın bulacak olanlar bu Dostlar olacaktır:

Mau

Mau Kristali

Vixy

Özellikle Mau ve Mau Cryst yalnızca Altın Para bulacak ve bir seferde yaklaşık 10 adet düşecek. Ancak Vixy , Pal Kürelerini, Altın Paraları ve Okları kazabilir ; bu nedenle, özellikle yalnızca Altın için çiftçilik yapmak istiyorsanız bunu aklınızda bulundurun.Mau'yu Palworld'de bulduktan sonra bir tane alıp bir Çiftliğe ekleyebilirsiniz. Vixy'ye gelince , yukarıdaki harita görselinde gösterilen Issız Kilise'nin yakınındaki bazı yerleri kolayca bulabilirsiniz . Kumlu bir açıklıkta birkaç tanesini tespit edebildik .

Çiftliğe bir Mau veya Vixy atamak için tek yapmanız gereken Palbox'a erişmek ve Pal'ı Üssünüze yerleştirerek onu çalıştırmaktır. Daha sonra onları alıp doğrudan Çiftliğinizin önüne yerleştirebilirsiniz; burada çalışmaya başlayacaklardır.


Palworld'de Altın Yetiştiriciliğinin Diğer YöntemleriPalworld'de biraz para kazanmanın birkaç yolu daha var . Bu içerir:

Sendika Eşkıyalarını ve diğer düşman insanları yenmek

Karaborsacılara ve Tüccarlara ürün satmak

Vahşi doğada hazine sandıklarında bulundu

Mau, Direhowl ve Vanwyrm dahil Pals tarafından bırakıldı

Üssünüzde artık ihtiyacınız olmayan birçok ekstra eşya kalabileceğinden , özellikle Tüccarlara ürün satmanızı öneririz . Buna eski teçhizat ve zırh, Pal Küreleri ve daha fazlası dahildir. İsterseniz Dostlarınızdan bazılarını da satabilirsiniz , çünkü bunlar size iyi bir miktar para kazandırabilir.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page