top of page

Palworld'de Bambu Bahçeleri Nerede Bulunur?

Bamboo Groves, Palworld'deki en büyük alanlardan biridir ve merkezi adanın Kuzey Batı köşesinde bulunan, çok çeşitli Dostlar sunar.Palworld, ödüllendirici Bamboo Groves bölgesi de dahil olmak üzere oyuncuların keşfetmesi için devasa bir açık haritaya sahip. Palpagos Adası, farklı Dostların yaşadığı geniş bir Biyom yelpazesine sahiptir ve bu da oyunun tüm alanlarını keşfetmenizi hayati önem taşır. Konumu nedeniyle seyahatlerinizde Bambu Korularını keşfetmeniz mümkündür, ancak keşfetmezseniz bu rehber onu bulmanıza yardımcı olacaktır.


Bamboo Groves, Palworld'ün en büyük alanlarından biridir ve farklı köşelerinde bulabileceğiniz çok çeşitli Dostlar sunar. Bölgede ormanların yanı sıra açık otlak unsurları da hakimdir. Yakalanacak düşük seviyeli Dostların bulunduğu ve aynı zamanda onları bulmak isteyenler için zorlu Boss dövüşleri sunan, yeni oyuncuların ziyaret etmesi için mükemmel bir bölgedir.


Palworld'deki Bambu Bahçeleri KonumuBamboo Groves, haritanın en merkezi adasında, çoğu oyuncunun başlayacağı yerden sadece kısa bir mesafede, Başlangıçlar Platosu'nda bulunur. Bölgeye ulaşmak için Rüzgârlı Tepeler'in kuzeybatısına gitmeniz gerekiyor . Palworld'de Bamboo Groves'u bulduğunuzda , yedi Hızlı Seyahat noktası açılır ve geri dönüp daha fazlasını keşfetmek isterseniz bölgeye geri dönmeniz kolaylaşır.


Bambu Oluklarında Neler Bulabilirsiniz?


Bamboo Groves'u bulduğunuzda, Vanwyrm, Univolt ve Surfent dahil olmak üzere 10-20. seviyeler arasında değişen Pal'ları bulabilirsiniz. Bu, çok güçlü düşmanlarla karşılaşma riski çok az olduğundan erken keşif için onu mükemmel kılar. Ayrıca altı patron dövüşü ve keşfedilecek çok sayıda zindan var , bu nedenle daha yüksek bir seviyeye ulaştığınızda ve daha fazla deneyime sahip olduğunuzda bölgeye dönmeye değer.


Pek çok olağandışı kaynaktan yoksun olsa da, Bamboo Groves en nadir Dostlardan birine açılan bir kapı sunuyor. En önemli kaynaklardan biri olan ve en iyi silahları kullanmak için hayati önem taşıyan Palworld'de Kükürt'ü bulabileceğiniz Alacakaranlık Kumulları'na ulaşmak için bölgeyi geçmeniz gerekecek . Bamboo Groves, merkezi ana adada bulunması kolay bir konumdur ve yolculuğunuza başlarken harika bir konum olabilir.
İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page